Директриссимо• 18 января 2023
Які вам подобаються корейські марки косметики для обличчя
Дивлюся пьюканг юль, меди-піл і кос де баха. Щось може ще щось своє похватить?
Директриссимо
• 18 января 2023
Ответ дляБабка-ежика
Очень нравится умывалка Pyunkang Yul - Low pH Pore Deep Cleansing Foam. У меня сухая кожа, пробовала разные.
Пользуюсь серией Medi peel с пептидами. Особенно нравится крем.
Голубой с беленькими бубочками?
Стильная штучка• 18 января 2023
Ответ дляdouble-mama
Не сложней,чем сварить суп
зачем такое писать? Я начала учиться изготавливать косметику году так в 2012м, несмотря на то, что у нас был форум с более опытными девочками и обо всем можно было спросить, у меня было много испорчено. То расслоится, то консистенция странная, то жирный, то компонент не подойдет. А денег на это уходит прилично.
Сейчас себе ничего не готовлю, зная составы просто подбираю готовые с нужными компонентами
Директриссимо
• 18 января 2023
Ответ дляВолшебная палочка
Никакие. Ни масс маркет, ни люкс.
Они и масс и мидл и проф есть. Может и люкс есть. Масс и «корейская» - разнве понятия))
Директриссимо
• 18 января 2023
Ответ дляНифига_ни_ни
Никакие, я дошла даже до затеста the history of who, sulwhasoo, ohui. Ценник там как у хорошего люкса, эффект👎. Мне ничего не подошло. О масс маркете я вообще молчу. Разве что крема для тела, пенки для умывания, гидрофильное масло, спф…. Это да, хорошего много
Що можете тожі похвалити? Чи у Вас все зі свєрх-цінником?) мені щоб 400-600 грн. Треба або крем, або два. Віт С хочу і кераміди щоб в догляді були. (Різний пеаш треба, то думаю два креми логічно брать)
double-mama• 18 января 2023
Ответ дляСтильная штучка
С 2012 прошло уже очень много времени, и на просторах инета огромное количество информации для самостоятельного изучения , а так же обучающих курсов и ничего сложного в этом и правда нет, нужно только время и желание,чтобы сесть и разобраться.
Выручалка• 18 января 2023
МEDI PEEL похвалю. У мене ензимна пудра, сироватка і два креми. Шкіра стала значно краща, ніж до початку використання.
Директриссимо
• 18 января 2023
Ответ дляВыручалка
А які у вас два креми?
А Я Самая Самая• 19 января 2023
Ответ дляДиректриссимо
В Кореї не зустрічала вітаміна с нормального, кераміди плотні в них. Подобаються лізати біфідо, пептіди то з Кореї. Подивіться на промі The Derma Co, там гарна сироватка з вітаміном С стабільним, та крем є керамідний , але то не Корея, зато вказано процентне відношення та рН
Директриссимо
• 19 января 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Лізати?
Директриссимо
• 20 января 2023
Ответ дляВыручалка
На фото)
A ви якось розбираєтесь, коли шо і від чого і для чого? Чи мажете просто по черзі одне за одним?))
Выручалка• 20 января 2023
Ответ дляДиректриссимо
Спочатку я користувалася лише Deep VC, він більше зволожуючий і з віт.С. Користувалася їм не кожного дня і не часто, скоріш забула про нього. Потім з осені шкіра стала зовсім суха. Я купила пудру, сироватку та Derma Maison. Вже три тижні використовую так: на ніч очищення (в мене пінка нівея на кожен день), потім сироватка і на завершення Derma... Зранку лише зволожуючий Deep VC. Ензимна пудру раз на тиждень - гарно очищує, але дуже сушить.
Шкіра зараз мені подобається, але ще є над чим попрацювати.
Директриссимо
• 20 января 2023
Ответ дляВыручалка
Так а як же кераміди? На зиму ж без них ніяк
Выручалка• 21 января 2023
Ответ дляДиректриссимо
Тут я не знаю)
Атятя_тётя• 22 января 2023
CosRX подобаються тонери, пади, вмивалки, крем з кермадіми. Поважаю цей бренд. З перелічених вами теж багато чого подобається.
Директриссимо
• 22 января 2023
Ответ дляАтятя_тётя
То навчіть мене як пожднати? Я потребую щось з кнрамідами, бо давно не мажусь, там точно порушено ліпідний баланс чи як його
І також поки холодно я хочу спробувати кислотне щось
І також я якось брала сиворотку с віт С , сподобався ефект
Як це об‘єднати?
Директриссимо
• 22 января 2023
Ответ дляАтятя_тётя
От припустимо буде у мене сиворотка віт С
Крем кислоти
Кпем кераміди
Що коли постійно, а що 2р в день?
Чи краще сиворотка кислоти, а креми віт С і кераміди?
А пілінг куда????
Що на ранок, що на ніч?)
Крем кислоти
Кпем кераміди
Що коли постійно, а що 2р в день?
А пілінг куда????
Що на ранок, що на ніч?)
Атятя_тётя• 22 января 2023
Ответ дляДиректриссимо
Як це об‘єднати?
Я не косметолог, тому коли хочу застосувати якийсь дієвий компонент, то просто гуглю інформацію про нього та слухаю блогерів. А компонент обираю від вимог шкіри на даний момент. Наприклад, зараз зима, в мене шкіра з ознаками старіння. Я використовую сироватку з ретінолом (з айхербу),до неї зволожуючий корейський тонер, і закриваю все бальзамом з керамідами від Пьюріто. Хоча аналогічний ркем від КОсРЕкс мені сподобався більше. Після закінчення ретинолу планую поюзати сироватку з вітаміном С, теж з айхербу, поєднуюючі її з тонером від Реал Барьєр, він відновлює стан шкіри. Взагалі, спочатку обирайте засіб для вирішення проблем шкіри (краще, сироватка), далі читайте з чим пожна поєднувати її компоненти. Не забудьте про зволоження шкіри та спф-захист.
Атятя_тётя• 22 января 2023
Ответ дляДиректриссимо
Крем кислоти
Кпем кераміди
Що коли постійно, а що 2р в день?
А пілінг куда????
Що на ранок, що на ніч?)
Крем кислоти
Кпем кераміди
Що коли постійно, а що 2р в день?
А пілінг куда????
Що на ранок, що на ніч?)
Кіслоти не дуже бажано поєднувати з вітаміном с. Я пілінг роблю ввечері, пару разів на тиждень. В цей догляд не використувую нічого агресивного, а навпаки щось поживне, цілюще: залое вєра, муцином равлика, гіалурованою кислотою. Краще сироватка з кислотами та крем з керамідами - це ідеальне поєднання. Яби додала ще тонер зволожуючий.
Директриссимо
• 22 января 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Я хотіла ретінол, но я годую. Замінник отой можна, но я вирішила пізніше той ретінол, бо старіння як такого нема. Краще на потім його
Проблема яка: ліпідний шар отой (тобто. Так розумію одразу кислоту не бажано, а спершу місяць просто зробити як відновлення шару плюс зволоження. Логічно?).; дальше проблема - тьмяний колір, нерівномірний тон, цятки різні; ну і чорні цятки; ну і пори. По проблемах все.
Шо куда коли? Ви ж вже трохи шарите про поєднання ітд..я знаю тільки що кераміди не можна з кислотами. Всьо. Взагалі не можна чи ранок/вечір можна?
Директриссимо
• 22 января 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Просто кадуть віт С із спф приом краще на ранок.
І тут же пишуть, що на ранок кераміди, бо треба захист на зиму і тд.
Морочання голови суцільне
Атятя_тётя• 22 января 2023
Ответ дляДиректриссимо
я навпаки читала, що кераміди можна з кислотами, але не бажано з пептідами. Але ви ще почитайте, проконсультуйтеся. Поки зима-весна, застосовуйте кислоти. Спробуйте пару разів на тиждень, далі збільшуйте кількість днів. Вони здатні допомогти у вирішенні ваших проблем У мене жирна шкіра. Кислоти застосовую без обмежень, вони добре діють на мою шкіру - вирівнюють тон, висипань немає.
Директриссимо
• 22 января 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Тобто на вечір (як я розумію) кислотна сиворотка (кожен день?)+тонер зволож.+крем керамід? Вірно?
А на ранок шо?
А нашо пілінг (кислотний, що 1р на тиждень),якщо ж сиворотка кислотна? Чи там різна інтенсивність впливу, назвем це так
А на ранок шо?
Директриссимо
• 22 января 2023
Ответ дляАтятя_тётя
А куда ж приткнуть той віт С
Ну просто реально на ранок від нього уде був ефект, ампули Бабе були
Атятя_тётя• 22 января 2023
Ответ дляДиректриссимо
Морочання голови суцільне
Креми з керамідами зазвичай дуже щільні, я би не змогла використовувати їх зранку. Зранку в мене тонер якийсь активний (вітамін с, кислоти і т.п., крем або сироватка зволожуюча, але не агресивна, та спф). Активні сироватки та креми я наношу тільки ввечері, і крем з церамідами теж.
Атятя_тётя• 22 января 2023
Ответ дляДиректриссимо
А на ранок шо?
Так, про пілінг виправильно запитали. Але є вони різні бувають. Коли в догляді є кислоти, то пілінг може бути більш нейтральним. Наприклад, ензимним. Це м´який вид пілінга. Його і влітку можна. І зранку ензимна пудра для вмивання - супер!
Атятя_тётя• 22 января 2023
Ответ дляДиректриссимо
А куда ж приткнуть той віт С
Чергуйте з кислотами ввечері. Або курсами - місяць кислоти, місяць вітамін с. Все одразу в один прийом не треба.
Директриссимо
• 22 января 2023
Ответ дляАтятя_тётя
А як ви зранку шкіру «зазищаєте»?
Адже є лумка, що не можна намазатись взимку зранку гель-кремом з гіалуроновою і йти на вулицю. Треа захисне (от чого я думала що кераміди сюда, хоча так і лумала, що це плотні креми)
Директриссимо
• 22 января 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Ага. Ну трохи ясніш
А тонер - це як так розумію не просто тонік, а прям доглядовий повноцінний засіб?