Дюагональ• Изменено 18 января 2023
У літньої бабусі відро в кімнаті
Моїй бабусі 82, вона вде ледве ходить. Мама забрала її до себе в добудову. В бабусі там буржуйка, телевізор, своя кімната. Там у неї і туалет. Відро в стільці.
Я приношу їй обіди, але мені важко довго знаходитися там, дуже чути запах.
Моя дитина 7 років любить ходити до бабусі, і бабуся рада, бо їй сумно одній.
Але запах сильний.. хто знає, той зрозуміє. Я дуже не охотно пускаю її туди, прошу не довго сидіти і тд
Відчуваю і провину за це, бо всі ми будемо старими, але і зробити з собою нічого не можу.
Поділіться історіями в кого така ситуація. Яке ваше ставлення?
Всі ми в одному дворі живемо, але окремі будинки.
SectetlyYours• 18 января 2023
У меня такая ситуация
Запах есть но не сильный
Накройте ведро. Крышку для ведра
Не смущает
Пожилой же человек
Запах есть но не сильный
Накройте ведро. Крышку для ведра
Не смущает
Пожилой же человек
Гарачый Шыкалад• 18 января 2023
Якщо усе мити та прибирати - запаху не буде.
Принаймні, у нас з моєю бабусею такого не було.
На худий кінець - можна і унітаз поставити в кімнату в прибудову. Але не знаю чи фінансово ви це тягнете, звісно.
Рожайтретьего• 18 января 2023
У моей бабушки тоже ведро. Оно тщательно моется и заливается хлоркой. Запаха нет.
Дюагональ
• 18 января 2023
Ответ дляША все! я пришла
А чого не виносити щоразу, смердітиме менше.
Мама на роботі. Виносить зранку і ввечері.
А я не можу..
Да будет так• 18 января 2023
А биотуалет туда поставить, или выносить горшок сразу после наполнения не пробовали?
Бриджит_Фрикандо• 18 января 2023
Ответ дляДюагональ
А я не можу..
купить биотуалет
Дюагональ
• 18 января 2023
Ответ дляSectetlyYours
У меня такая ситуация
Запах есть но не сильный
Накройте ведро. Крышку для ведра
Не смущает
Пожилой же человек
Запах есть но не сильный
Накройте ведро. Крышку для ведра
Не смущает
Пожилой же человек
Ви з бабусею живете?
Є кришка, і ще покривало зверху, типу звичайний стілець на вид
Все одно
Злюка-закусюка• 18 января 2023
Купите биотуалет, небольшой. К нему ещё идут разные средства от запахов. Мы такой покупали бабушке. От него намного меньше запах. Ну и убирать нужно часто, естественно.
Мороженная курица• 18 января 2023
Извините, что не по теме. Но когда читаю такие истории, думаю какая старость ожидает меня(
Дюагональ
• 18 января 2023
Ответ дляГарачый Шыкалад
Не тягнемо поки, тільки тато добудову доробив. Тепер в нього операція намічається. А потім планує поставити
Ангел-предохранитель• 18 января 2023
не сяде бабулічка на біо туалет. навіть на відро пластікове з кришкою туалетне.
тільки стільчик. або ще стільчик з горщиком у медмагазинах такі продають.
СТАРІСТЬ! не зігнеться сісти і не триматиме рівновагу!
Дюагональ
• 18 января 2023
Ответ дляДа будет так
Мама на роботі, вона не може виносити щоразу, а я не можу морально
Творог для розжига• 18 января 2023
А мені жаль вашу матусю, вона старіє та може повторити життя своєї мами, але з таким ставленням, я не можу, прибирати відро зовсім ніхто не буде :(
Фекла Персиковна• 18 января 2023
Моя бабушка ходила на ведро, выносили сразу. В ведро наливали немного воды. Также была крышка к ведру.
Дюагональ
• 18 января 2023
Ответ дляМороженная курица
Всі про це думають..
Гарачый Шыкалад• 18 января 2023
Ответ дляДюагональ
А біотуалет? Є недорогі. До 2000 грн.
І у розстрочку взяти можна. Воно й бабусі смердить( мало приємного. Я б зекономила б і зробила для комфорту за змогою все, що змогла б.
Злюка-закусюка• 18 января 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Почему не сядет? Он как унитаз. Подставить опору и нормально
Ангел-предохранитель• 18 января 2023
пошукайте в інеті наповнювачі для біотуалетів чи поглиначі запаху. оце вам реально допоможе трохи з запахом.
моїй бабулі 87 років. знаю з власного досвіду, як це тяжко.
Дюагональ
• 18 января 2023
Ответ дляГарачый Шыкалад
А біотуалет? Є недорогі. До 2000 грн.
Дякую, я поцікавлюся зараз що це таке
SectetlyYours• 18 января 2023
Ответ дляДюагональ
Ви з бабусею живете?
Все одно
Не живу с ней. Приезжаю регулярно. Запах есть но слабый. У нее не стул
Большой секретик• 18 января 2023
Выход только один - ведро выносить и мыть каждый день, желательно после каждого похода в туалет. Бабушку тоже подмывать каждый день. Влажная уборка с хлоркой в комнате каждый вечер. Купите в строительном магазине респираторы для лакокрасочных работ - в них запах не слышно и можно все манипуляции делать без тошноты. Еще есть фирма Белизна, у них есть освежитель для больниц и помещений с больными людьми, он убирает запах - есть на проме.
Мы так делали, запах так был намного меньше.
ГугелП@лАмался• 18 января 2023
В смысле? Вы сидя дома не можете ведро вынести???? Пожилой человек задыхается, а у вас только и мысль, что ребенка не пускать.. Сама не в восторге, но есть понятие надо..
Гарачый Шыкалад• 18 января 2023
Ответ дляДюагональ
Дякую, я поцікавлюся зараз що це таке
Воно на вигляд, як унітаз звичайний. І якщо часто змінювати - то і запаху не буде.
Але вам і туалет може не дорого буде поставити. Унітаз можна і найдешевший взяти. Далі питання провести воду і відведення до каналізації. Ми удома самі таке робили з чоловіком)
Ангел-предохранитель• 18 января 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
тому що старість!
туалет повинен бути дуже стійким з гарною опорою , важкенький.
дуже тяжко прицільно сідати. відра легкі перевертаються.
біотуалет взагалі маленькій і легкий