Дюагональ• Изменено 18 января 2023

У літньої бабусі відро в кімнаті

Моїй бабусі 82, вона вде ледве ходить. Мама забрала її до себе в добудову. В бабусі там буржуйка, телевізор, своя кімната. Там у неї і туалет. Відро в стільці.
Я приношу їй обіди, але мені важко довго знаходитися там, дуже чути запах.
Моя дитина 7 років любить ходити до бабусі, і бабуся рада, бо їй сумно одній.
Але запах сильний.. хто знає, той зрозуміє. Я дуже не охотно пускаю її туди, прошу не довго сидіти і тд
Відчуваю і провину за це, бо всі ми будемо старими, але і зробити з собою нічого не можу.
Поділіться історіями в кого така ситуація. Яке ваше ставлення?
Всі ми в одному дворі живемо, але окремі будинки.
автор Дюагональ • 18 января 2023
Ответ дляБаба Яга
У чисте відро наливайте воду і можна кілька крапель мила чи рідини для посуду і так ставте, розбавить концентрацію і запах. Доместос теж запах перебиває, але ним не корисно весь день дихати, тільки мити.
Автора частково розумію, я б відро винесла без проблем, але бабусі памперс поміняти не можу, вона ще й по великому двічі на добу ходить. А мамі змогла б, таки має значення послідовність поколінь.
Не бачу проблеми, щоб дитині забороняти, якщо її цей запах не бентежить.
Як це важко
Памперси, відра..

одиночка• 18 января 2023
Стул горшок с крышкой
автор Дюагональ • 18 января 2023
Ответ дляодиночка
Стул горшок с крышкой
Ну таке у нас і є.
Знайшла біотуалет, хочу замовити але з мамою треба обговорити чи сяде бабуся на нього
Спасу мир• 18 января 2023
Ответ дляДюагональ
Ну таке у нас і є.
Мы покупали бабушке, но она сесть не смогла, поэтому муж делал из прочного стула- укрепил его, чтоб не переворачивался, потом дырку выпилил, а под неё ведро с крышкой, в ведро сыпали кошачий наполнитель
автор Дюагональ • 18 января 2023
Ответ дляСпасу мир
Не могла сісти на біотуалет?((((
Я думала це нашеспасіння буде
Спасу мир• 18 января 2023
Ответ дляДюагональ
Не могла сісти на біотуалет?((((
Я думала це нашеспасіння буде
Да( Поэтому и говорю, что лучше сначала примериться.И с ходунками так же было- одни купили- не подошли, вторые- не то, с третьего раза только смогла пользоваться
автор Дюагональ • 18 января 2023
Ответ дляСпасу мир
Де ж я їй приміряю?..
Шкода дуже. Але багато хто пише що сідають бабусі. Не знаю і що робити.
Миллениалка• 18 января 2023
Ответ дляДюагональ
Мама на роботі, вона не може виносити щоразу, а я не можу морально
Значит нужно себя пересилить и выносить. Это не сложно. В ведро можно наливать воду тогда запах будет не такой сильный.
Про ’не можу морально’ гнилая отмазка и нежелание помочь матери в уходе за бабушкой.
Спасу мир• 18 января 2023
Ответ дляДюагональ
Де ж я їй приміряю?..
У нашей колени не сгибались, поэтому не садилась.Вы посадите её на стул, какой он высоты, посмотрите, и сравните с высотой биотуалета

Летчица• 18 января 2023
Боже, не дай дожить до таких лет. Дай умереть молодой и красивой, не быть в тягость своим детям
Злюка-закусюка• 18 января 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
тому що старість!
туалет повинен бути дуже стійким з гарною опорою , важкенький.
дуже тяжко прицільно сідати. відра легкі перевертаються.
біотуалет взагалі маленькій і легкий
Я про ведра не писала. А биотуалет устойчивый. Знаю, так как брали.
автор Дюагональ • 18 января 2023
Ответ дляЛетчица
Ну молодою і гарною також не варто бажати)

Але до такої тяжкої старості не в радість точно..(
Вона мучається лише
Летчица• 18 января 2023
Ответ дляДюагональ

Вона мучається лише
Щоб запам´ятали такою
Гарачый Шыкалад• 18 января 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
ну в стареньких взагалі то туалет поруч з ліжком.. унітаз думаю не вихід
Чому?)
Унітаз в кімнаті - це краще, аніж смердюче відро. І мити його просто досить.