осень_осень_харашо• 18 января 2023

Ножницы для кутикулы

Посоветуйте пожалуйста бюджетные ,но хорошие по качеству ножницы для кутикулы 🙏
Не танцую- но пою• 18 января 2023
Сталекс
Дикая Роза• 18 января 2023
Да, сталекс
LIANA171185• 18 января 2023
Сталекс.Средняя ценовая категория в районе 450 грн.Но все их хвалят.
У меня были KDS когда-то,купила в переходе метро.Для кутикулы были классные,пока мужики не начали ими ногти обрезать.Сейчас найти их не могу(
автор осень_осень_харашо • 18 января 2023
Девочки номер какой ?
Бутербродница• 18 января 2023
Сталекс смарт 10/3
Пушка заряжённая• 18 января 2023
Олтон, ерудит
Тримаю свічку• 18 января 2023
Topchoice
Аноним с кешбеком• 18 января 2023
Вчера купила сталекс серии про магнолия
Шикарные
Но я для работы купила
Хранительница чешки• 18 января 2023
Сталекс про з візерунком або олтон.
Я купила сталекс, вони класні, але ніяк не можу навчитися ними користуватися, ріжусь. Вже стільки ютубі передивилась і повернулась до кусачок поки що.
Бабканадвоесказала• 18 января 2023
Ответ дляХранительница чешки
Сталекс про з візерунком або олтон.
Я часто тут скидаю це відео з 2х частин, як на мене, там так інструктор показує зріз і розказує про інструмент, що має вийти у всіх

Бабканадвоесказала• 18 января 2023
У мене було кілька моделей, але найкращі серед них ті, що мені подарувала наша совєтчиця, Ірина, дякую ще раз, якщо Іра ще буває на сайті і це читає. Це Сталекс Про Ексклюзив 11/2 ( магнолія) з загнутими кінчиками.
Неутомимые шахматы• 18 января 2023
Сталекс. Якщо вам для себе і ви самоучка, то не треба брати тонкі. Вони надзвичайно гострі і ви біди ними наробите. З загнутими кінчиками суперові, але треба приловчитись. Та, загалом, до всіх треба приловчитись, звикнути, головне щоб гострі були і не тягнули шкіру. В Єві хватає сталекса. Йдете, розпаковуєте, держите в руці. Так зрозумієте, які вам зручно, довгі, короткі. Ну і лайфхаки для самоучок. Йти купувати ножниці треба з тоненьким пакетом-маєчкою. Саме на тонкому пакеті можна попробувати і зрозуміти, чи дійсно ріжуть, чи прилягають по всій довжині і не будуть тягти шкіру кінчиками, чи норм заточка. Пакет сильно натягувати не потрібно. Просто взяти між пальцями і попробувати зробити плавний надріз. Якщо він без зусиль, до самого кінця, без непрорізаних участків, тоді ці ножниці будуть вам у задоволення. А на око ви ніколи не перевірите. По фірмі вибрати теж не вийде. Навіть нахвалені сталекси дуже часто потребують індивідуальної заточки після покупки. Я з 10ти однакових таким чином можу вибрати тільки одні, якими одразу можна безпроблемно користуватись.
Хранительница чешки• 18 января 2023
Ответ дляБабканадвоесказала

https://youtu.be/vneDR_oomQI
https://youtu.be/ln8heCXALNM
Дякую, подивлюсь