куркулиха• 18 января 2023
Здавати аналізи для профілактики чи ні?
У мене тут з подругою спір. Я здаю дітям звичайний аналіз крові, біохімію, глікований гемоглобін раз в рік. Чисто для себе.
УЗД внутрішніх органів.
Ви також таке робите чи ні?
Вартує чи ні? Бо подруга ніколи не здає, каже є проблема йду до лікаря, нема не йду.
УЗД внутрішніх органів.
Ви також таке робите чи ні?
Зашла на 5минут• 18 января 2023
Я делаю
Гликирированый гемоглобин, глюкоза
Биохимия
Общий мочи, крови
Липидограма
Проверяю зрение
Гинеколог
Узи
Возраст 40
Гликирированый гемоглобин, глюкоза
Биохимия
Общий мочи, крови
Липидограма
Проверяю зрение
Гинеколог
Узи
Возраст 40
Одноклассница• 18 января 2023
Я сдаю общий каждый год, мочу, узи впгинальное, груди, жкт раз в 6 месяцев.
Хочу сдать на ВИЧ провериться, на гепатиты стоит, как думаете?
куркулиха
• 18 января 2023
Минулого року здавала доньці цукор , то глюкоза була 5, зараз хочу здати глікований щоб подивитись. Пити більше не стала. Худа. Займається плаванням. А це питання мене мучить. Ще додам загальний аналіз крові та біохімію думаю лишня не буде
Ноги от ушей• 18 января 2023
Ответ длякуркулиха
У вас невроз.
ХуАнита• 18 января 2023
Мене б мій 6-річка послав би далеко та на довго, якби я його без потреби тягала на аналіз крові.
куркулиха
• 18 января 2023
Ответ дляХуАнита
Ну в мене старші.
куркулиха
• 18 января 2023
Але потім не дай бог якась хвороба, і лікар скаже мамочка а де ви були раніше.
Ноги от ушей• 18 января 2023
Ответ длякуркулиха
автор, у вас явно проблемы , не у детей
куркулиха
• 18 января 2023
Ответ дляФлюорография гуся
Я так для себе роблю. Аналізи крові та УЗД раз на рік.
Просто загальний аналіз крові і все