Доброе время суток. Скажите пожалуйста, зарегистрировалась как ВПО ещё в июле месяце. До сих пор не получила не единую выплату. Как вы думаете, смогут ли дать выплаты сразу за все месяца? Или все же как то по другому будут платить? Кто с этим сталкивался?
Ответ дляkabatosa
А ви впевнені, що все зробили вірно, подали заяву на допомогу після оформлення ВПО і маєте право претендувати на отримання виплат?
Так. В них були якіх технічні проблеми з базою. Телефонувала в місцеву сіль,раду, мені повідомили що власноруч внесли мене в базу с дітьми, повинні прийти кошти в кінці січня, або на початку лютого. Ось мені цікаво, можливо таке, що дадуть кошти за всі місяці? Або ж будуть якось частинами давати .
Ответ дляАнна-563c
Всі одразу прийдуть, за весь час