А ви знали, що Олексій таємно, під іншим прізвищем, ще з 2014 року був командиром мінометного розрахунку в лавах ЗСУ?
Може хтось чув-на якому він зараз напрямку? Думаю, що десь в гарячій точці. Не те, що липові арестовичі-генерали.
Businka_05• 17 января 2023
С почином вас.
Никто даже не догадался, что это был сын Порошенко.))) Не так давно он светился на ’Европейском’ направлении. ))) Наверное, на спецзадание отправили заграницу.
valleriya14• 17 января 2023
Ответ дляNathalie27
Де Ваші докази?
Так він же таємно воює...тссс, ви шо. Спецагент 007
Businka_05• 17 января 2023
Ответ дляMobyMoby
Може в розвідці?
Ага, на спецзадании.
Вы ж тока его не выдавайте! )))
Виктория1677• 17 января 2023
Ответ дляMobyMoby
Як це? З таким званням і батьком не воює? Не вірю!
Удалено администрацией...