Амели на мели• 19 января 2023
Розмір дитячих курток ресервед
Дівчата, як з розмірами, може маломірять, якщо більший розмір взяти. І як узагалі ці куртки, можна носити?
Мини-бикини• 19 января 2023
Я брала на розмір більше якщо за зростом дивитися. За віком моїм відповідає бо діти в мене дрібні. Куртки цілком нормальні
Уравнобешенная• 19 января 2023
якість у резервед на сезон, може на два.
куртки маломірять на 1 розмір, як на мене.
МинерАлочка• 19 января 2023
А я зашла сюда написать что не маломерят)) смотрю по сыну, нужно брать в размер, если брать с запасом то будут большие.
Может конечно на более плотном ребенке иначе, мой подтянутый очень, спорт не дает нарастить плотность)
Лорка-хлорка• 19 января 2023
Ответ дляУравнобешенная
А ви пропонуєте дитині куртку 3-5 років носити?
Амели на мели
• 19 января 2023
Всім дякую, візьму більшу, ризикну бо дівчачу вже розмірів майже немає
Совбез• 19 января 2023
В 5ас було багато хлопчачих куртрк Резервед. Короткі весна маломірять, подовжені холодна весна і зима в розмір. Зараз маю три куртки, р.146 і 152, можу дати заміри