Smusish• 19 января 2023

Водохреща! Сьогодні потрібно просити у неба

Все що хочемо. Вважається, що на Водохреща відкрите небо 3 12 до 3 ночі. Давайте всі разом загалаємо бажання і попросимо закінчення війни і нашої перемоги.
Болаболик• 19 января 2023
Сток просим просим .. а в ответ тишина

автор Smusish • 19 января 2023
Щоб цією весною 2023 року, закінчилась війна, українською перпмогою над рашистськими окупантамм. Щоб еаша держава окріпла і відродилась. І ми всі українці повернулись додому. Щиро вірю в це і бажаю усим серцем.
dajkiri-irina• 19 января 2023
Я прошу с 2014 года. Бестолку,нет бога,не верю
автор Smusish • 19 января 2023
Дівчата,не втрачаємо віри. Без неї дуже важко. Якби важко не було, потрібно вірити в краще.
Nikko Dams• 19 января 2023
Ответ дляSmusish
Приєднаюсь до кожного вашого слова. І додам - щоб до закінчення цієї війни вже не було жертв, хоча б серед цивільного населення. Бо це нереально, щоб їх не було серед наших військових, на жаль.
автор Smusish • 19 января 2023
Ответ дляNikko Dams
Згодна з вами, лежу і повторюю все як мантру про закінчення війни, перемогу, про людей, бистро створила тему , можливо хтось ще думками приєднається
. Але не дописала про нас, звтчайних людей. Останні подіїї це велика трагедія для нас.
ksusha1155• 19 января 2023
Прошу перемоги для рідної України, щастя і процвітання всім українцям! ❤️🙏

Конкордія• 19 января 2023
Хай добро нарешті переможе і зло забуде до нас дорогу назавжди
GreenTree777• 19 января 2023
Автор, сьогодні вперше я встала на коліна і звернулась до Бога саме таким чином. Я буду вірити, що з нами Бог і війна скоро буде закінчена назавжди. І що всі наші близькі та друзі будуть здоровими і неушкодженими, а ті хто зараз страдають і потребують Божої допомоги будуть втішені та почуті
автор Smusish • 19 января 2023
Дуже вірю, що нарешті наші молитви будуть почуті. І закінчиться війна цією весною, нашою перемогою.
ООляля• 19 января 2023
Господи прости нам гріхи наші і визволи нас від нашестя, щоб в Україні настав мир вже в 2023 році
Квітка України• 19 января 2023
Боже, прошу Тебе! Захисти всю мою сім´ ю від ворогів і їх любої зброї. Нехай навесні закінчиться весна! Україна вистоїть! Мій чоловік повернеться з війни живий і неушкоджений і ми проживемо в любові, до старості, і прославимо Ім´я Твоє Святе!
Remensa• 19 января 2023
До сраки все. Скільки не проси
alinka0908• 19 января 2023
Ответ дляdajkiri-irina
Просите і одночасно не вірите?
dajkiri-irina• 19 января 2023
Ответ дляalinka0908
Просите і одночасно не вірите?
Уже не верю.
tomajama• 19 января 2023
Автор, обійняла вас😘
автор Smusish • 19 января 2023
Ответ дляtomajama
Автор, обійняла вас😘
Дякую. взаємно. Чекаємо разом на перемогу.
ultragringo• 19 января 2023
Если Рождество 25,то Хрещение уже прошло?
Реверанс• 19 января 2023
Ответ дляdajkiri-irina
Ви помиляєтесь.
З полону вернулися ті, за кого просили.
Ті ,що вважались розстріляними також повернулись.
Моліться.
Бог вас чує