Вишнёвая Леди• 19 января 2023

Хто живе з алкашньою, як змирилися?

Як притерлись, звикли? Що робите, коли чоловік вдома бухає? Пиляєте?
автор Вишнёвая Леди • 19 января 2023
Ответ дляАсобеннАя
Дівчата маємо різні ситуації , в мене наприклад дуже хороший чоловік , нас с дитиною любить, працює, все додому, не гуляє , щедрий , для нас все зробить. Але є одно але , він якщо вип´є не може сам потім зупинитися , я йому просто допомагаю і відвожу його а приватну клініку де його капають , потім він 2-3 роки зовсім не вживає . І честно вам скажу , я ні каплі не шкодую що прийняла його с такою вадою , тому що бачачи навколо інших чоловіків розумію що мій навіть з вадою Найкращий )
Запойний?

Самый умный• 19 января 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
В мене батько алкаш був. Фу як згадаю. І обриганого, і обісцяного бачила. Ніколи в гості нікого не можна запросити, бо стидно. Мама його в хаті закривала, він вікна вибивав і втікав пити. Потім закодувався
то й ви такого чоловіка вибрали. що доброго,що мати ваша терпіла? вам це щастя додало? ви бачили класне дитинство?ваша донька буде такою ж нещасною. а ваш син згодом так само буде пити. ви далі плодите горе і біду через свою слабкодухість і ницість. мама ваша терпіла бидло п*яне і ви терпите. і донька ваша такого самого знайде,обриганого і обісцяного.,і буде терпіти. бо ніхто не можє розірвати це коло
Самый умный• 19 января 2023
Ответ дляАсобеннАя
хай бог милує. не хотіла б я ні його,ні його грошей.
АсобеннАя• 19 января 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
Запойний?
Так , може 10-14 днів пить дома , раз в три роки і тільки тоді коли йде у відпустку . Потім навіть не дивиться в сторону алкоголю , але без допомоги сам зупинитися не можить
Самый умный• 19 января 2023
Ответ длясоветский цирк
пиво,но через день это считается?
да. вонь пива не переношу. второй муж не пьет пива вообще.
автор Вишнёвая Леди • 19 января 2023
Ответ дляСамый умный
Думаєте я це не розумію? Все я розумію, знаю і бачу. А от розірвати це коло не вистачає сили
Однозначно• 19 января 2023
Ответ дляСамый умный
терплять дурні,нікчемні терпили - жінки,які себе прирівняли до собачого гівна. для чого його терпіти? його що,судом присудили верховним? хай бог милує,щоб терпіти п*янь,смердоту перегару.
Притормозіть зі своїми оцінками жінок. Різні бувають ситуації. Колись я дуже хворіла і він не покинув мене у болячці. Алкоголізм це теж хвороба і дуже важка і неприємна для оточуючіх. Я не нікчемна терпіла, а чоловік в мене алкаш. Але він це усвідомлює, ми з ним боримося за його виздоровлення. Людина він хороша, роботяща, люблячий батько. То я його повинна післати далеко і назавжди? Ні, я хочу його витягнути з того лайна. І він цього хоче.
советский цирк• 19 января 2023
Ответ дляСамый умный
И я не переношу. У меня папа вот такой любитель пива через день по 2 литра
Калёва Замалёва• 19 января 2023
Ответ длясоветский цирк
пиво,но через день это считается?
Для мене так. Але у кожного своя норма.

И.О. человека• 19 января 2023
Ответ дляЖабры жабы
От чесно, я б не хотіла, що б до мене у постіль лягав чоловік після 150 грамів. В мене чоловік взагалі не п´є багато років , а колись , як одружились, то як приходили друзі , він за столом міг пару тройку рюмок кон´ячку жахнути. То один раз любові йому захотілось, і мені це так було неприємно, що з чоловіком на підпитку це буду робити, то чоловік вирішив взагалі не пити. Так, що не всім норма і 150 грамів, для мене це теж алкаш))
Бачте , для вас алкаш для мене не зовсім.
Колупалочка• 19 января 2023
Бухаем вместе!
автор Вишнёвая Леди • 19 января 2023
Ответ дляКолупалочка
Бухаем вместе!
Щодня?)
Калёва Замалёва• 19 января 2023
Ответ дляАсобеннАя
А ви не боїтесь, що цей проміжок значно зменшиться. Знаю багато прикладів, коли вже по 20 років у зав´язці, а потім на старості запили. У подруги батько пив мати померла, що вона пережила, уе на її житті залишило слід, на її психиці, хоча зараз у неї все добре.
автор Вишнёвая Леди • 19 января 2023
Ответ дляАсобеннАя
Я би з розуму зійшла 14 днів підряд бачити п´яного смердючого неадеквата. Я би його якщо не вбила, то покалічила точно
Жабры жабы• 19 января 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
Фін подушка в мене є, тисяч 5 доларів. Я не можу наважитись піти
Все буде добре, воно ж у вас недолуге. Повірте, є класні чоловіки, які поважають жінок. А подарунки, гроші дає, і класний тато це не його плюс, це норма доя нормальної людини. Ви його любите, яи боїтеся сама залишитись. Опріділіться. Бо сама, це не страшно. А любовь, то взагалі у вас нею не пахне.
АсобеннАя• 19 января 2023
Ответ дляКалёва Замалёва
Зовсім , так як ми разом вже 20 років, і вже чую від чоловіка що в нього бажання немає і він скоріше за все більше навіть починать не буде, останній раз було більше 3-х років тому
Колупалочка• 19 января 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
Щодня?)
Да. Драк и белок нет, если вы об этом. Каждый вечер так расслабляемся. Все ок.
Однозначно• 19 января 2023
Ответ дляАсобеннАя
От, Ви молодець. Я в мене такий. Так, є проблема, але ставитиихрест на хорошій людині я теж не можу.
Ви праві, що ситуації різні. Мій батько теж був алкашем, але ж мама його покинула і це було правильно, там не було просвіту і бажання що небудь змінити з його сторони.
автор Вишнёвая Леди • 19 января 2023
Ответ дляЖабры жабы
Це ви по чому побачили, що любов´ю не пахне?) я його дуже люблю і щиро хочу, щоб він менше бухав, бо це перекреслює свю мою любов. Але він не хоче

АсобеннАя• 19 января 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
Це вам так кажется ))) він в мене спокійний і при пам´яті , вип´є і йде спить , кіна дивиться , в останній раз він був на дачі , і випивав і працював , я вже якось навіть не звертаю увагу, знаю що це не надовго і потім пару років зовсім пить не буде
автор Вишнёвая Леди • 19 января 2023
Ответ дляАсобеннАя
Аааа, то не такі запої, як у мого. У мого запої по 5-7 днів конкретні. Зранку до ночі п´є горілку, допивається до того, що не може говорити, ходити, спати, не миється, не їсть, ходить тільки п´яне, мичить щось нерозбірливе, на роботу не ходить, тел ні від кого не бере, на дітей уваги 0, все заплановане коту під хвіст
Свисток ля-минор• 19 января 2023
О, поки така тема… є проблема з запоєм у родички чоловіка. Сама просить допомоги, хоче прокапатися. Куди звернутися у Львові? Порадьте
И.О. человека• 19 января 2023
Ответ дляАсобеннАя
Вони думають шо ті хто бухає обов´язково білку ловлять і бьють всіх підряд , обссикаються. ) Але ж випив чоловік собі і пішов дивитись тік ток чи ютуб собі , чи спати ліг.
автор Вишнёвая Леди • 19 января 2023
Ответ дляИ.О. человека
Рано чи пізно ловлять
И.О. человека• 19 января 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
Рано чи пізно ловлять
Ну моєму 45 років, не ловив. Запоїв по тижню не робить , бо працювати треба . Але кожен день Після роботи 200. На вихідних більше . Все ок
Свисток ля-минор• 19 января 2023
Ответ дляАсобеннАя
Треба прокапати одну людину. Як ви знаходили клініку? Це якась спеціалізована?
автор Вишнёвая Леди • 19 января 2023
Ответ дляИ.О. человека
І вас не бісить, що він щодня 200 г горілки глушить?
И.О. человека• 19 января 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
Через день два , якщо точніше . Ні, бо він випив з борщем, після роботи і пішов відпочивати. Чого має бісити .
автор Вишнёвая Леди • 19 января 2023
Ответ дляИ.О. человека
Моєму теж треба працювати, але він, якщо зривається, то йому всеодно що там кому треба. Він абсолютно відірваний від реальності і бухає з ранку до ночі. Правда, такі запої рідко бувають
Кривая спроса• 19 января 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
Вигнати і тягнути все самій, дітей, дім, фінанси?
А он что миллион в дом приносит?
Нервные клетки разве не дороже?
Алименты пускай платит , а если дети взрослые - работу никто не отменял .