ТрубоДурочка• 19 января 2023
До чого може призвести постійний стрес? В кого був досвід
Коли постійний стрес, уже рік. Останнім часом уже все важче. Все дратує, сльози, злість. В грудях так ніби щось лоскоче, від злості. А далі що? Позбутися причини стресу я не можу, як собі допомогти?
ТрубоДурочка
• 19 января 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
К реальным проблемам со здоровьем
Уже і так із жкт проблеми. Нудота, рвота(
БолеИменее• 19 января 2023
У меня на этом фоне произошел такой гормональный сбой, что не знаю, как из этого выскочить удалось
Дикая Роза• 19 января 2023
Ответ дляТрубоДурочка
А что Вы ждёте? Вы не можете пойти к психиатру на консультацию или Вы, сознательно, идёте к гибели?
ТрубоДурочка
• 19 января 2023
Ответ дляДикая Роза
Не знаю, нічого не хочеться, я вже думала сходить до лікаря, і все тяну, не знаю чому! Треба сходить, бо ще так погано ніколи не було
ДваДваВосемь• 19 января 2023
Ответ дляТрубоДурочка
А далі проблем додасться,реально як говорила моя прабабуся ’всі хвороби від нервів’, не раз в цьому переконалася
Белочкой зови• 19 января 2023
Ответ дляТрубоДурочка
Ужас
Я периодически гидазепам пью, так легче намного.А то практически полгода не спала, уже мысли всякие нехорошие в голову лезть начинали, что это не жизнь.
Зупка_цем• 19 января 2023
Гормональный сбой был. Знакомая на фоне длительного стресса тронулась умом
Стриптизерка• 19 января 2023
У меня такое привело к синдрому хронической усталости, а потом плавно перетекло в депрессию
Незламна Україна• 19 января 2023
Постоянная слабость, проблемы с пищеварением, проблемы со спиной из за спазмов мышц, головокружения. Дальше депрессия, панические атаки. Гормональные сбои. Ничего не поможет, пока есть причина стресса, увы. Только препараты, которые врач пропишет, немного помогут. Ещё рекомендуют менять отношение к проблеме, но это теоретики советуют, на практике это наверное невозможно, я не видела, чтобы у кого то получилось
Гордая_птичка• 19 января 2023
Ответ дляНезламна Україна
Повністю згодна
Як не міняй мислення на позитивне, це не дуже зараз допомагає, бо джерело стресу існує в реалі, а не в уявленнях, не вийде з позитивом думати про наступний прильот і т,і
ТрубоДурочка
• 20 января 2023
Ответ дляСтриптизерка
Хронічна втома, уже десь пару місяців. Сьогодні розплакалась через те що сторінка в інеті зависла.
ТрубоДурочка
• 20 января 2023
Ответ дляНезламна Україна
Пробувала, виходить, але не надовго. Всеодно своє бере верх. Уже десь пів року слабкість, головні болі, буває по 4-5 днів без перериву, проблеми з жкт завжди були але стало гірше, нічого не хочеться робити зовсім. Я всі болі завжди списувала на хвору спину!
ТрубоДурочка
• 20 января 2023
Ответ дляГордая_птичка
Повністю згодна
У мене стрес не пов´язаний з війною. Так, вона б´є по нервах, але не це причина
Стриптизерка• 20 января 2023
Ответ дляТрубоДурочка
Если не можете устранить причину стресса, то старайтесь всячески себя вытаскивать из этого, идите к врачу, сами ищите информацию, что можно принимать для облегчения состояния
Гордая_птичка• 20 января 2023
Ответ дляТрубоДурочка
Автор, поки причина поряд, мені здається нічого не вийде
В мене такаж ситуація, не пов’язана з війною
Але в купі всі симптоми ще більше проявляються
Я вже на АД
ТрубоДурочка
• 20 января 2023
Ответ дляСтриптизерка
Завтра запишусь, не витримую уже. Дякую
ТрубоДурочка
• 20 января 2023
Ответ дляГордая_птичка
Я вже на АД
І допомогає?
Гордая_птичка• 20 января 2023
Ответ дляТрубоДурочка
І допомогає?
Частково
Дозу збільшувати не хочу
Бо я лежала і не виходила з дому
Зараз краще, я виконую свої обов’язки, але настрій у мене постійно пригнічений, я забула, коли від душі посміхалася
Дозу збільшувати не хочу
Бо я лежала і не виходила з дому