МЕСТО_Встречи• 19 января 2023

Що символізує права частина тіла людини?

Окрім того, що це частина потоків чоловічої енергії.
За останні 3 дні я потерпаю просто від типу випадкових(типу, бо у випадковості не вірю)пошкоджень: то великий палець проколола до крові у АТБ, коли відкривала пакетик, то дитина ліктем впала мені в біцепс, то ось впала на праву частину попи (дитина розлила воду на підлогу, а я підскользнулась). Хто вєдає підкажіть, будь-ласка, на що звернути увагу?;)
Директор Пляжа• 19 января 2023

Водійка хімарса• 19 января 2023
Обратите внимание на мокрый пол в первую очередь.
Катастрофа• 19 января 2023
Шо робить? Вєдає?
Ви просто необережні і все.
Катастрофа• 19 января 2023
Ответ дляВодійка хімарса
І на ціну кров´яної ковбаси в атб
автор МЕСТО_Встречи • 19 января 2023
Ответ дляКатастрофа
І на ціну кров´яної ковбаси в атб
Ну так
Дякую Вам, люблю людей з почуттям гумору ❤
Нога на ногу• 19 января 2023
Так права- чоловічий рід. Тобто по батькові
Мать драконов• 19 января 2023
Отношения с отцом
У меня так - упала на правую сторону на дороге просто потеряла сознание , закрыла палец правой руки дверью машины , болит желчный часто справа
И много ещё моментов - всего не вспомню
Но тоже думала о правой стороне
И да , отношения с отцом у меня швах
автор МЕСТО_Встречи • 19 января 2023
Ответ дляМать драконов
Отношения с отцом
И много ещё моментов - всего не вспомню
Но тоже думала о правой стороне
И да , отношения с отцом у меня швах
Дякую за коментарій, але з татом в мене все гуд.
автор МЕСТО_Встречи • 19 января 2023
Ответ дляНога на ногу
Дякую за коментарій, але з татом в мене гарні відносини...

Нога на ногу• 19 января 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Це не про батька- а весь рід чоловічій батькової лінії- дід-прадід і тому подібне
автор МЕСТО_Встречи • 19 января 2023
Ответ дляНога на ногу
Хм, тоді в мене виникають питання, чому це проявилось саме зараз( з чим це може бути пов´язане) і що з цим робити?
Нога на ногу• 20 января 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Це треба дивитися матрицю долі свою і батька- можлиао у вас сзожі кармічні місії і хвости. І працювати над кармічними хвостами.
Мені пояснюваши так.

А ще це образи на чоловіків які тягнуться з далекого минулого