Коко На Страже• 19 января 2023

Живу з одним, люблю іншого

Дівчата, в кого було так, що жили з одним, а закохались в іншого? Інший це коханець, з яким ми познайомились, коли були дуже погані стосунки з чоловіком і ми жили окремо. Потім з чоловіком вирішили спробувати знову, заради дітей. Наче все непогано, але ловлю себе на думці, що коханця я люблю, скучаю, думаю де він і що робить, чи є в нього зараз хтось. Нещодавно їхали по місту, дивлюсь авто коханця на аварійці серед дороги стоїть, аж погано стало. Чи може я собі накрутила цю любов? Але чому тоді про нього думаю, ми всього лиш пару міс разом були
автор Коко На Страже • 20 января 2023
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
Вы правы в том, что слабак кто-то из любовников точно есть или оба.
Я сама всю жизнь ненавидела измены и такие поступки, и самое в этом интересное то, что сама оказалась в такой ситуации. Через года встретила большую любовь, вляпалась, однако не хотела трусости и вранья. Хотела честности для всех. Однако мужчина оказался трус и к тому же это его не первый подвиг и значит это явно не любовь.
Що значить мужчина трус? Втік від вас чи що?

Тётя Хрюша• 20 января 2023
Ответ дляПес Патрон
Так вы беременна ушли?
с 6-месячным ребёнком на руках
Пес Патрон• 20 января 2023
Ответ дляТётя Хрюша
с 6-месячным ребёнком на руках
Это я поняла. А двое, которым по 14?
Тётя Хрюша• 20 января 2023
Ответ дляПес Патрон
Это я поняла. А двое, которым по 14?
что вас смущает, не пойму?)) разница между дочкой и сыновьями 1г4м, в 6м дочкиных я ушла к любовнику, через 10м родились сыновья.
автор Коко На Страже • 20 января 2023
Ответ дляТётя Хрюша
Ого ви ризикова. Тобто ви з´їхались і через місяць завагітніли
Тётя Хрюша• 20 января 2023
Ответ дляКоко На Страже
так, двійнею.
це було не заплановано, трохи зірвало дах у обох від щастя. і я годувала дитину виключно грудним молоком на той час, тільки почала вводити прикорм, тому вважала, що вагітність виключена. ото таке)
ЧакрыНеРаскрылись• 20 января 2023
Ответ дляКоко На Страже
Ні, трус в принятті рішень. І сказати правду дружині не хотів і мене відпускати не хотів, розповідав казки.
Хотів просто сидіти на двох стільцях, а це по відношенню як до дружини так і до мене неприйнятно