Маруська Му• 20 января 2023

Ювелірний магазин Золота Країна ШАХРАЇ

Купили 2 браслети з білого золота ( рекламує Злата Огневич цю колекцію) , надягала до 10 разів, покриття родію почало стикатися, а під ним червоне золото. Звернулися в магазин, відмовили і в гарантії, і в ремонті за наш рахунок. Тупо відморозились. Чи стикався хтось з такою проблемою? Де покривали родієм біле золото?
Роковуха2002• 20 января 2023
Ответ дляМаруська Му
Я так і хотіла до ювеліра, але ж вдягала разів 7-8 не більше. Це ж не набігаєшся! На обручках вставка з білого золота норм, ношу декілька років, багато чого роблю , не знімаючи. А тут таке....
Так,значить,виріб зроблено неякісно,зверніться у права потребітелей,бо виріб у вас в магазині не приймуть,тільки на безкоштовне поновлення родію ,максимум,по гарантії.
kuskus• 20 января 2023
Ответ дляМаруська Му
Я так зрозуміла, що вироби з білого золота - це вироби із звичайного , покриті родієм((
Та ні звичайно-біле золото це інший сплав металів
бювет_в_обед• 20 января 2023
Ответ дляМаруська Му
А яка має бути проба на білому золоті? Я такого не знала, коли купувала...
Більш розповсюджено (та воно і логічно за складом) біле золото 750 проби
Страхованная• 20 января 2023
Ответ дляРоковуха2002
Вообще-то это брак и его обязанны принять. Но так как магаз морозиться,то придется самой тащиться озпп
автор Маруська Му • 20 января 2023
Ответ дляСтрахованная
Как это? У всего золота есть проба. Именно она показывает количество примесей в золоте
У мене стандартна 585 або 583 .Про якісь інші проби саме для білого золота я не знаю.
Роковуха2002• 20 января 2023
Ответ длябювет_в_обед
Біле золото - це таке ж золото,як і червоне,просто з іншими домішками,за рахунок чого має інший відтінок.Як і червоне,воно може буть 585 або 750 проби.
ЭтаваНиМожетБыть• 20 января 2023
Автор, дайте фото
Просто если слегка желтоватый оттенок это норм, но если красное золото под покрытием - это щашквар
kuskus• 20 января 2023
Ответ дляРоковуха2002
Біле золото має жовтуватий відтінок,зверху виріб покривають родієвим покриттям,з часом воно стирається і його треба поновлювать у ювеліра.Але якщо у вас ,автор,під родієм червоне золото-то це,звісно,дивно,хоч воно і такої ж проби.
Ношу сережки 10+ років з червоного і білого золота, нічого не стирається, і нічим не покрите. І так, те біле золото, що куплене давно відрізняється за кольором (жовтуватий) від того, яке куплене зараз (білий метал).
Oksana-Rai• 20 января 2023
Ответ дляРоковуха2002
Автор,сходіть до незалежного ювеліра,хай подивиться.Якщо стерся родій і ваш браслет став жовтого відтінку-то це норма,просто поновіть родієве покриття,але це має зробити виробник браслету безкоштовно по гарантії.
Удалено администрацией...
Роковуха2002• 20 января 2023
Ответ дляkuskus
Так,у Вас без родієвого напилення.
Госпожа_тамагочи• 20 января 2023
Ответ дляМаруська Му
Автор, сделайте экспертизу может там и не золото вовсе. Это очень странно, что белое золото облезло и цена не дешевая.
автор Маруська Му • 20 января 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Автор, дайте фото
Через 2-3 години, зараз на роботі)
ЭтаваНиМожетБыть• 20 января 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Кстати да
Царевна_несушка• 20 января 2023
Автор, белое золото не должно никогда стираться, смываться или облазить.
Я оценщик золота и драгоценных камней.
Едьте к ним, перед этим посмотрите видео блогеров по праваи потребителей, вызывайте полицию и пишите заявление.
Чек остался?
Можно фото в макро режиме?
Госпожа_тамагочи• 20 января 2023
Ответ дляРоковуха2002
Так,у Вас без родієвого напилення.
Роковуха2002• 20 января 2023
Ответ дляOksana-Rai
Удалено администрацией...
Я бачу,ви компетентні
автор Маруська Му • 20 января 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Я за 2 браслети заплатила біля 30 тис., Думаю, що експертиза дорожче буде
Госпожа_тамагочи• 20 января 2023
Ответ дляМаруська Му
Есть какой то химический состав жидкостей, они мгновенно определяют золото или нет. В любую ювелирку зайдите, чисто для себя понимать что вы купили
kuskus• 20 января 2023
Ответ дляРоковуха2002
Так,у Вас без родієвого напилення.
А навіщо його покривати родієм? Це ж золото, воно не окислюєтья
автор Маруська Му • 20 января 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Я оценщик золота и драгоценных камней.
Чек остался?
Можно фото в макро режиме?
За 2-3 години. Дякую.
Роковуха2002• 20 января 2023
Ответ дляkuskus
Для чисто білого відтінку
автор Маруська Му • 20 января 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Я оценщик золота и драгоценных камней.
Чек остался?
Можно фото в макро режиме?
Так, чеки є.
kuskus• 20 января 2023
Ответ дляРоковуха2002
Для чисто білого відтінку
Ви це точно знаєте?
Госпожа_тамагочи• 20 января 2023
Представляю как вам обидно и неприятно
Царевна_несушка• 20 января 2023
Ответ дляМаруська Му
Автор, зайдите в любой ломбард, скажите, что с целью сдать эти браслеты на 2 недели, они Вам бесплатно определят пробу.
Не удивлюсь, если это вообще не золото.
АгатаХристя• 20 января 2023
Я много лет работала с ювелирными заводами, что белое золото может облазить - узнала только сегодня...
Ношу преимущественно белое. Почти всем изделиям больше 10 лет
Роковуха2002• 20 января 2023
Ответ дляkuskus
Ви це точно знаєте?
Так.Без покриття біле золото має жовтуватий відтінок.Я просто не можу зрозуміти,що там у автора під покриттям.Чекаємо на фото.Але те,що родій так швидко стерся-це теж не норма,магазин має взяти на ремонт по гарантії,а не відхрещуватися від клієнта.
бювет_в_обед• 20 января 2023
Ответ дляРоковуха2002
Так, але в 750 пробі більший відсоток паладію та меньший срібла (в порівнянні з 585).
Госпожа_тамагочи• 20 января 2023
Автор, сделайте новую тему с фото, а то эта потеряется
Очень интересно посмотреть
АгатаХристя• 20 января 2023
Ответ длябювет_в_обед
В 750 пробе больше процент золота - это точно. Все остальное вариативно)