Добрый день! У кого подобное ? Мне 34 . Утром чувствую себя хорошо , легко. К вечеру , после работы , все суставы будто перестают слушаться, особенно ноги , не возможно согнуть в коленях, хоть плач, все тело будто становится свинцовым.
harchushyn• 20 января 2023
Ідете до сімейного.
Потім до ортопеда.
Здаєте ревмопроби і ще щось там. І буде результат що з суглобами чи є запалення і т.д.
Потім до ортопеда.
Александра333-0d63• 20 января 2023
Вам потрібен лікар, який направить на обстеження. Бо я поскаржилась сімейному лікарю, а вона мені поспівчувала і сказала, що таке в багатьох зараз нажаль і все.
ВсеБудетСупер• 20 января 2023
Возможно нехватка витамина Д и фолиевой кислоты, сдайте эти анализы и ревмопробы
Ответ дляАлександра333-0d63
Мені таблетки виписали , я їх пропила, спочатку наче стало краще, а потім те ж саме(( не завжди ж на таблетках жити((
Александра333-0d63• 20 января 2023
Ответ дляjudit
+ та ж історія, відмовилась направляти
Моя сімейна лікар мені навіть сказала, що груди перевіряти до 45 років не потрібно. Це вона не хотіла давати направлення на мамографію. Мені тоді було 42. Але гінеколог потім здається не повірила, що мені таке сказала сімейна лікар.
Розумію, що ми з вами повинні шукати іншого лікаря, але мені і немає на кого міняти.