Идущаяповолнам• 20 января 2023

Яка ціна адекватна за житло під Києвом

Олх дивилась, особливо не допомогло зрозуміти чи адекватна ціна. Танхаус біля Вишгороду, поряд ліс, усі магазини, садок і школа, до Києва 9 км. Свій двір, свої ворота, обгороджено все парканом, навіс для авто, мальовничий сад (багато кущів ягід і дерев фруктів), 8 соток, одноверховмй сучасний мікробудинок 40 м, спальня,кухня- зал, душ, санвузол, звісно все є, підігрів підлоги. Ремонт євро, але вже пошарпаний, меблі білі із епіцентру. Плита газова, котел газовий. Але котел включається лише при електриці. Плита газова і духовка працюють без світла. Котел ні. Коли немає світла вода в будинок не качається. Але в дворі є криниця, можна завжди вручну дістати. Яка ціна норм? Не пишіть, будь ласка, від...і до. Напишіть конкретну суму
Асталависта бэйби• 20 января 2023
Купить? Снять?

Царь-Матушка• 20 января 2023
Честно, понятия не имею. Но 9 км до Киева утром будет гораздо больше заявленных. Там все стоит всегда на вьезд в город
никогда такого не было• 20 января 2023
45 тис
Кидстаффовна• 20 января 2023
Я сдаю в Вышгороде 1к квартиру, новострой, центр, отличный ремонт, 7 тыс.
Кидстаффовна• 20 января 2023
Ответ дляникогда такого не было
45 тис
никогда такого не было• 20 января 2023
Ответ дляКидстаффовна
Що саме Вас смішить?
автор Идущаяповолнам • 20 января 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Купить? Снять?
Ой, оренда

Екатерина27• 20 января 2023
Аренда или продажа?
Екатерина27• 20 января 2023
Аренда 6-7 тысяч.
Кидстаффовна• 20 января 2023
Ответ дляникогда такого не было
Що саме Вас смішить?
Цифра.
Маша хороша• 20 января 2023
Автор тисяч 12 грн
никогда такого не было• 20 января 2023
Ответ дляКидстаффовна
Цифра.
Це число
І в ньому немає нічого смішного
Скільки має коштувати будинок з землею?
никогда такого не было• 20 января 2023
Ответ дляКидстаффовна
Цифра.
Автор лише зараз уточнила, що це оренда, а не купівля
Маша хороша• 20 января 2023
Ми з квартири хотіли переїхати в будинок, без генератора 70 кв 20 000 грн в Хотянівці. Але можна підкл генератор. У Вас можна підкл?
Асталависта бэйби• 20 января 2023
Ответ дляИдущаяповолнам
Ой, оренда
Не меньше 10 тыс. Я сдаю под Киевом, так называемую евродвушку с ремонтом в новостроее, на первом этаже со своим двориком на пол сотки. За 10 тыс куча желающих была
автор Идущаяповолнам • 20 января 2023
Ответ дляМаша хороша
А як знати? 5 кВт на подвір´я, напевно що можна підключити, розетки на вулиці є.
автор Идущаяповолнам • 20 января 2023
Для мене кожна 1000 грн має значення. От як зрозуміти чи 6 чи 8 чи 10 чи 12 . Ремонт пошарпаний, плитка красива на підлозі велика під мрамор але вся поцарапана, диван під накидкою порватий.
Маша хороша• 20 января 2023
Ответ дляИдущаяповолнам
Звернутись до електрика)
Маша хороша• 20 января 2023
Ответ дляИдущаяповолнам
Я не прочитала про пошарпаний) там ремонту 3 роки

Маша хороша• 20 января 2023
Ответ дляИдущаяповолнам
Фото ремонту не хочете показати, так скоріш скажуть..якщо ні, то відкрийте ОЛХ та актуальні ціни
КартаБезКомиссий• 20 января 2023
Все говорят, что Киев сейчас дешевле Днепра. Подобный вариант в Днепре на таком же расстоянии,только 80 соток двора (выкуплена территория) и дом 400 м, то есть не микро, получается все в 10 раз больше площадями)
Так копейки сдается в сравнении, за 36 тысяч . А учитывая что киев сейчас в аренде дешевле днепра…
Майданщица• 20 января 2023
Ответ дляМаша хороша
Автор тисяч 12 грн
За что?
Жопа мира, 40 квадратов.
Маша хороша• 20 января 2023
Ответ дляМайданщица
За что?
Жопа мира, 40 квадратов.
Не всім треба їздити в Київ, вони працюють віддалено і в таунхасі є можливість підкл генератор.. я писала що ми перед НР дивились на дюплекс в Хотянівці, АЛЕ з новим ремонтом з усією побут техн за 20 тис грн. Без генератора, з генераторами дорожче
Примарочка• 20 января 2023
Ответ дляКидстаффовна
А скільки було до війни?
Кидстаффовна• 20 января 2023
Ответ дляПримарочка
А скільки було до війни?
Примарочка• 20 января 2023
Ответ дляКидстаффовна
Дякую!