Атятя_тётя• 20 января 2023

Хто носить сумки бананки?

Дівчата, покажіть свої сумки будь ласка.
Якось взагалі на них не звертала уваги. Сьогодні побачила на дівчині і мені здалось, що дуже зручно. Почала дивитись собі і нічого не подибається ((
Хочу світлу. А в неї була жовто-блакитна, і такі кольори пастельні гарні.
КрытыхРынков• 20 января 2023
У меня была Девид Джонс, но ручка потрепалась сильно, носила года 2. Очень удобно, все под контролем и свободные руки. В поисках новой, но пока безрезультатно.

осень_осень_харашо• 20 января 2023
Я дуже люблю, особливо в подорожах. Одній Гесс уже років 4. Інша Корс теж давня. Служать добре ))
daryl• 20 января 2023
Ответ дляосень_осень_харашо
О, у вас красивые))) А я купила первые, что увидела от Hugo Boss и Y3, срочно были нужны. Теперь хочу красивые))
euhunter• 20 января 2023
Так, бананки дуже зручні,в мене саме світла - для мене універсальна. І розмір середній, зручно носить і на поясі, і через плече,і на верхній одяг.
Молчавочка• 20 января 2023
Ответ дляeuhunter
а що в вас за світла бананка? така гарна
euhunter• 20 января 2023
Ответ дляМолчавочка
Ноунейм, взагалі не пам´ятаю де купувала. Подивиться в COS щось подібне
kanni• 20 января 2023
Ответ дляeuhunter
Дуже гарно!