Ку-кусик• 21 января 2023
Порадьте, де можна погуляти на вулиці: парки, екостежки і т.п. Київ.
Привіт,
Дівчата, порадьте місця, де можна з дітьми просто погуляти на відкритому повітрі. Раніше гуляли в парку Дружби народів (Муромський), Пирогів, в Пущу в ліс їздили.
Можливо, по області є якісь цікаві безпечні місця?
Бо через війну,мабуть, щось вже не прауює, да і стрьомно десь по лісу зараз ходити і не можна.
Бабканадвоесказала• 21 января 2023
На арсенальній від вічного вогню до співочого та музею ввв. На трухановому острові, гідропарку, від радуги до Маріїнського
Манный комочек• 21 января 2023
Гарно пройтися від Володимирської гірки парком до Андріївськоі церкви. Парк на Дорогожичах весною/восени але нічого особливого. Далі можна йти до Кирилівки.
Якщо раптом захочете трохи далі, раджу Беремицьке. Ті місця не були в окупації і чисті, є стежки в лісі і взагалі там прекрасно. За час ковіду об‘іхали навколо багато всякого, нажаль тепер в більшість місць зась .
Ку-кусик
• 21 января 2023
Ответ дляМанный комочек
Так, ми також були в Беремицьке, чекаємо, коли сніжок впаде.
Манный комочек• 21 января 2023
Ответ дляКу-кусик
В довоєнні часи все збиралася в заповідник Залісся на вереск але так і не поїхала. Бачила в цьому році ніби теж були пропозиції на екскурсії, цікаво, як ті місця, чисті від військового забруднення.
А особливо любила їздити в Сухолуччя, прям ніби місця « сили» для мене були. планували до них в глемпінги та не встигли. Дуже шкода, що знищили все там.