Пенек Возмездия• 21 января 2023
Чому багато українців ненавидять тих, хто виїхав у війну закордон?
Часто зустрічаються пости про те, що потрібно повертатись, захищати Україну, плести сітки, готувати їжу і.т.д. А ті, хто виїхали, ніби зрадники, ніби втекли :(
Але чому?
З першим вибухом робота закрилася в Україні, я з двома дітьми, озлучена,виїхала закордон відразу, хоча ніколи там не була, взагалі. Поїхала внікуди. Дітей влаштувала в школу, садок, працюю, соціалку не отримую. Проводимо різні акції, мітинги, відправляємо гроші військовим, доносоим людям хто такі українці. І вважаю, що своїм переїздом, я зробила краще для України. Чим би було краще, якби я була в Україні зараз, сиділа на соціалці, субсидії , в холоді, без світла? А потім молоді хлопці, ризикуючи життям, шукали мене під завалами, бо я не евакуювалася вчасно?
Чому люди, що залишились в Україні так думають?
Але чому?
Wendy Rhoades• 21 января 2023
Ответ дляKlodia
Вернутся и ещё и с флагом пройдутся, приговаривая «Мы победили, гэй-гэй, молодцы, что не сдались, умнички».
наверное( кому ж такие кучи ума нужны в Европе
Domogospodarka• 21 января 2023
Ответ дляKlodia
Да открыли уже ее- в Чехии сидит и рассказывает, какие плохие те, кто остались, обижают ее.
Бессовестная.
Domogospodarka• 21 января 2023
Ответ дляContento
Да будет срач между оставшимся и выехавшими.
Тему же для этого и создали. Интересно ,напишут как обычно 30 страниц или в этот раз больше?
Меньше. Всем это уже надоело, нужен другой сценарий, но здесь наверное мало платят, для экшенов.
I_am_Ukrainian• 21 января 2023
Ответ дляlasthome
Побачила на Фб ролік про це, і знову накрило :(
Накрыло ? Автор, ну правда, это не то, от чего должно накрывать.
Cocomamzel• 21 января 2023
Ой, что-то неприятное впечатление от автора
Так и веет осуждением невыехавших со всех сторон. И вот эта дискриминация, что раньше от Украины только уборщицы и строители в Европе были, а вот автор поехала и показала, интересно кем же она работает
А вообще фуфуфу, за границей ни разу не была, наверное и без паспортов поехала из спокойной зоны, зато уборщицы это фу. Как мне нравится в этом плане европейская толерантность, неважно кто ты, кем работаешь - отношение одинаковое
Cocomamzel• 21 января 2023
Ответ дляGala_h
Авторе, а ким Ви працюєте в Чехії, що прям цвєт нації, і завдяки Вам про Україну взнали?І ще, ’була в Україні зараз, сиділа на соціалці, субсидії , в холоді, без світла!’, то де в Франківську?
Ага, цвет нации, ни разу за границей не была, и помчалась видимо без паспорта в первый же день
Цвет нации, фу
Еще и уборщиц за людей не считает
Дать бы по морде подъездной тряпкой,
Цвет нации, фу
Еще и уборщиц за людей не считает
Дать бы по морде подъездной тряпкой,
Snow bunny• 21 января 2023
Ответ дляЧаюри
Автор наче з Франківська) Чогось смішно.
Чого це. Там знаєте як небезпечно
Blacky_Mik• 21 января 2023
Тому що голвоне багатство країни - не поклади літію, сланцевого газу чи вугілля, а люди. Україна без людей біднішає і гіршає. І все.
Оксана-004e• 21 января 2023
Ответ дляMAmaMartusi
Я не люблю тих, хто виїхав і розказує як в Україні все зле. А ще більше не люблю тих, хто іноземцям обсипає своїх же уураїнців біженців, аж тіпає від того. Гризти один одного точно не на часі.
Давайте тогда рассказывать как дома все хорошо и замечательно. Было сытно и богато, а станет еще лучше
Shady lady• 21 января 2023
Нема такого, щоб зневажали через те, що виїхали.
Але розповім про своїх знайомих.
Із Закарпаття повиїзджали цілими компаніями, влаштувалися там, а ті хто не виїхав їздять до них тусуватися. В інсту викладають туси, ялинки Праги, декорації, кафе і тд
І те ще нічого, але в нас тут в Україні дні жалоби! То Дніпро, то садочок..
А ті постять либи до вух і тусовки саме в ці дні! Іх не хвилює що в Україні коїться. Сором..
Як це дратує! 😡
Людей які виїхали з незбезпечних місць ніколи не посмію осудити!
Але є ось такі недалекі
Але розповім про своїх знайомих.
Як це дратує! 😡
Але є ось такі недалекі
Та подожлите автор ,еще посмотрите как встречать будут. Я ездила недавно ,реально люди с ума посходили. Фраза ну что уже вернулись с таким выражением произносится,что аж жутко. Вроде все на одинаковых условиях хочешь едь,нет сиди дома,а по факту к тем что выехали реальная даже не зависть ,а прям неприязнь какая-то.
Ответ дляПенек Возмездия
Мене це дуже задіівє, бо багато Українців закордоном дуже сарається. І дітей, і дорослих окрім того, ми показали Європі яка наша Україна розумна, що в нас є лікарі, науковці, вчителі, що наші діти талановиті, що ми здатні не лише на будовах працювати і прибирати. Ми показали Європі справжню Україну.
а до этого в Европе не знали, что у нас не только строители есть?
Или все учителя и врачи там уже работают по специальности? )))) Это разве что в Польше
MAmaMartusi• 21 января 2023
Ответ дляОксана-004e
А для чого розказувати полякам, німцям, іспанцям, яка в нас тут корупція, жахливі дороги і всі все крадуть? А і ше які люди тут кончіні, всі злі, завидні і незадоволені життям? Я була в шоці, коли знайомий поляк питав мене для чого я тут живу, якщо тут так жахливо? Йому українці біженці, яких він прихистив розказували. В мене шок
Цвіту і пахну• 21 января 2023
Не помічала такого. Засуджують лише чоловіків , які тікають і тих, кому з закордону краще видно як тут жити.
Ответ дляmammyanny
А чому виїхавші тільки і говорять що ми тут сидимо в холоді і без світла?
Ваша цитата- ’Чим би було краще, якби я була в Україні зараз, сиділа на соціалці, субсидії , в холоді, без світла’
И, самое интересное, они никогда не пишут, что же в Украине взять этот социал, на котором можно сидеть…
Рада за тех кто уехал, это сугубо их выбор)
Я никогда не рассматривала вариант уехать, при том что у меня маленький грудной ребёнок. Благо что живу в более менее безопасном месте.
Не представляю себя в другой стране совершенно, тем более без своего мужа.
Так что как то так:)
Oasis in the Desert• 21 января 2023
Раздражает, когда выехавшие из спокойных регионов, жалуются, как им плохо за границей, а так же призывают оставшихся в Украине незамедлительно идти на москву!
Ответ для--Елена--
Странно. Я не замечала. Обычно спрашивают, не жутко. Обычные люди в Харькове живут, не папуасы обозленные.