На границе• 21 января 2023
ВО за кордоном
Дочці 14, через рік треба вибрати йти в професійний ліцей і здобувати якусь спеціальність чи в загальний і готуватися до вступу в університет. В неї були неврологічні проблеми , тому загалом навчання дається важко, але є предмети , які даються непогано. Ким хоче бути сама ще не знає - кондитер, дизайнер чи ще щось таке творче. Основний плюс університету, що не буде проблем з документами і в майбутньому отримати громадянство. Але і зусиль для навчання треба буде прикладати дуже багато. Що б ви порадили дитині в такій ситуації?
Результат:
вже голосів:
7 (58.33%)
Професійний ліцей
3 (25%)
Пробувати поступати у ВУЗ
2 (16.67%)
Результат
Крем для арбуза• 21 января 2023
Ответ дляНа границе
Звичайно , але в загальному більше предметів , тому вчитися важче.
Ну за то потом шанс пойти учиться туда, куда хочется.
На границе
• 21 января 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Вы уверенны, что у нее в1 меньше чем за год?
Или она сдала экзамены и получила сертификат в1?
Вона вчиться в коледжі, де їх тестують і оцінюють.
сладкий_ноябрь• 21 января 2023
Ответ дляНа границе
Не, это не вариант. Имхо.
На границе
• 21 января 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Не, это не вариант. Имхо.
Чому не варіант? Саме за результатами оцінок в коледжі , вона і буде вчитися далі.
сладкий_ноябрь• 21 января 2023
Ответ дляНа границе
Потому что вы должны четко понимать, какой уровень владения языка, что б за год подтянуть его.
Так как потом не сможет ребёнок учиться.
На границе
• 21 января 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Я знаю рівень , за результатами останнього семестру В1. Проблема не у вивченні мови, їй важко дається математика і точні науки.
сладкий_ноябрь• 21 января 2023
Ответ дляНа границе
Нет, речь не о математике, а о знании французского на том уровне, что б потом учиться и получать знания.
Поэтому очень важно понимать какой уровень у ребёнка.
Я бы протестировала ребёнка отдельно. Это важно
На границе
• 21 января 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
В неї хороший рівень французької, нема що тестувати, це роблять регулярно.
сладкий_ноябрь• 22 января 2023
Ответ дляНа границе
Вы владеете французским, что б оценить уровень?
Сорри без обид, но вы остро реагируете на подобные советы.
Смысл тогда создавать темы, что просто в ней всем доказывать что-то, вместо того, что б дискутировать.
Всего хорошего.