Куда_бежать• 21 января 2023

Подолог для ребенка Киев

У ребенка третий раз за зиму нагноение возле ногтей на ногах (пальцы разные), возможно врастание, хочу на консультацию к подологу его отвести - где примут ребенка 10 лет? желательно правый берег
Lelena80• 21 января 2023
В Смарт медикал есть отличный подолог Мирошниченко Марина Владимировна, с детьми тоже работает. На правом берегу есть филиалы.

автор Куда_бежать • 21 января 2023
Ответ дляLelena80
Спасибо большое!
Скользкая• 21 января 2023
Я з Києва. А от підлітка возила до подолога на Троєщині.бо дійсно подолог. Нашу біду вона визначила - неправилтно підібране взуття! Крім того..вміє робити корекцію нігтів після чого нігті не вростають.
Олена Шаркезі. Відгуки чудові. Нещодавно вона отримала другу освіту медичну- хірург. Мене вилікувала від грибка на нігтях за 4 міс. Батька теж..він роками лікувпвся. Везіть до толковог. Консультація з обробленням нігтів була 400 грн у минулому році
автор Куда_бежать • 21 января 2023
Ответ дляСкользкая
Дякую!
УжеВотДа• 21 января 2023
Бажана 10 центр подології @аревик ашигянц работает з дітьми. https://www.facebook.com/profile.php?id=1000635730...
Атаманша• 21 января 2023
Ответ дляСкользкая
Підтверджую
Тільки до неї.
Скользкая• 21 января 2023
Ответ дляКуда_бежать
Дякую!
Вона на ФБ має стрінку де все фотограіує.з чим приходять дата і як виліковуються і за скільки.
автор Куда_бежать • 21 января 2023
Ответ дляУжеВотДа
Дякую