У дитини плоскостопія, захотіли зробити індивідуальні устілки і вияснили, що він має болі у спині, тому хотіли б спочатку проконсультуватися з лікарем
Порадьте, будь ласка, гарного спеціаліста, бажано на лівому березі Києва
Весотехник• 15 марта в 15:06
Ми устілки завжди замовляємо в цетрі доктора Ізмаїлова на Льва Толстого. Правда там всі за кордон повиїзжали. Був Юрій, дуже надіюсь, що він там ще працює. Дитині робив масаж спини, консультував щодо хребта ( у нас є проблеми). Устілки теж у нього. Були дуже прийнятні ціни. Всі мої знайомі туди раніше ходили з великими проблемами у спині.
А_я_ЛОЖУ!• 15 марта в 20:18
авторе, від плоскостопія потрібно робити вправи, зарядка для зміцнення арки стопи, є спец тренери, але і так можливо знайдете щось в гуглі. Устілки без м’язів не вирішать проблему. Тому зверніться до якогось тренера з цього приводу, бо підхід треба комплексний, до когось хто розуміє взаємозв’язки в тілі