МУСЯкомарова• 22 января 2023

Підкажіть дитинка тягне наче за пуповину

У мене 33 тиж, і відчуття наче дитина тягне за пуповину, буває прям відчуваю як натягує в животі.В 30 тиж поставили на узд однократне обвиття кругом шиї, і переживаю , ще й ці відчуття натягуванння.Хоча лікарка каже що не страшно це обвиття, і на ктг не відправляє бо на узд +доплер все норма.Підкажіть у кого таке було,це справді не страшно, чи треба до іншого лікаря?
Мяуням• 22 января 2023
Не страшно, у дочки тоже было однократное а потом не было
Му ма му ма му• 22 января 2023
Ну навряд чи ви можете таке відчувати. Вони там крутяться так, що здається в органах копошаться.
В пологах важливо, щоб акушерка слідкувала, бо у мене вийшло, що дитину пуповина душила в процесі народження. Я не лякаю, таке буває.
Мяуням• 22 января 2023
Может распутаться ещё
Тарабарщина• 22 января 2023
Ответ дляМу ма му ма му
Це серйозно, у мене син через це отримав гіпоксію,2 рази був кругом шиї обмотаний,дивом спасли.
Му ма му ма му• 22 января 2023
Ответ дляТарабарщина
Так, це страшне, рада, що все у вас обійшлося, чула всякі випадки.
Я і народила швидко, бо сказали, що тім’я синіє, дуже злякалася і з усіх сил.. дитина народилась синя, але під киснем відійшла, якби довше, то хто знає що було б.
Бабушка-байкерша• 22 января 2023
Ответ дляТарабарщина
И у меня тоже так(( потом было отставание в развитии. До школы вытянули, но понервничали (
ПочтальЁнша• 22 января 2023
у меня обе дочери родились с обвитием пуповины.
Одна с 2-кратным обитием. Синела после родов. провела ночь в кислородной палатке.
задержек в развитии не ьыло.
Тарабарщина• 22 января 2023
Ответ дляБабушка-байкерша
Так і в нас(((
вареный_look• 22 января 2023
У мене було обвиття, але кровоток не порушений. Вам що на узд казали?
До пологів обвиття зникло, хоча ще в 36 тижнів було
Да_Я_ТакаЯ_• 22 января 2023
У сусідки дитинка так померла перед пологами, задушилась. Видно рухалась, невдало(
У багатьох обвитя є, це нормально. Але… буває всяке.
Автор, обовязково про це попередьте при родах.
Беззубовна• 22 января 2023
Перед пологами обов’язково зробіть узд. В мене на 30 тижні не було обвиття, в в пологах виявилося що обвитий двічі навколо шиї і під ручкою проходила пуповина ( довга така була)
Апофиозная• 22 января 2023
Автор, в мене теж на останніх тижнях було таке відчуття, що ніби дитина тягне за пуповину. Живіт ставав твердим, як м´яч. Досить не комфортні відчуття. Ніякого обвиття не було. Слухайте свого лікаря, якщо йому довіряєте. Якщо є сумніви, то сходіть на консультацію до іншого.
Идууу--уууу блин• 22 января 2023
Оба сына родились с обвитием. У старшего тройное, у младшего двойное. Сейчас снова жду карапуза – УЗИстка ставит обвитие. Так что ситуация штатная. Главное, чтобы врач принимающий роды был в курсе деталей. Не паникуйте раньше времени