Ще з цiкавого Субсидия Харьковская область! +5 Смена адреса впо +1 Ось це я розумію - турбота про своїх громадян. +102 Якщо стоїш в центрі зайнятості на виплатах то на скільки можна закордон поїхат? +17 Поновлення виплат ВПО +11 Чи може співробітник консульства відмовитися обслуговувати сєпарів? +207 Виплати дітям ВПО. Як у вас з розглядом заяви? +28 Як подати на відновлені пиплати ВПО дітям у квітні? +26 Прийшли сьогодні 1500 грн соц допомога +12 Нацкешбек +20
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Что такое украинская идентичность?5+1245 Гости. Кто им должен стелить постель? 2+352 Не витримую +211 ещё
Сейчас читают! Что такое украинская идентичность?5+505 Какие лучше?+441 Шокована. Прошу моральної підтримки+351 Девочки, индусы - мой опыт 4+314 Поделимся красивыми фото+311 Гости. Кто им должен стелить постель? 2+282 Не витримую +271