Тантрический кекс• 1 час назад
Шокована. Прошу моральної підтримки
Ситуація страшніша Санта-Барбари(
Чи то мені так здасться...
Познайомилась з чоловіком на початку війни. Ми разом 3,5 роки, вже не дуже молоді. Маємо почуття один до одного, ніби. Все мені в ньому так, окрім того, що йому кожна друга гарна.
Це не відразу відкрилось. Ось, прозріваю...
Сьогодні залізла в телефон. Виявився паралельний віртуальний роман. Не втрималась, сказала що прочитала, бо піднявся тиск і він виявив мене в поганому стані. Також були проститутки.
В телефоні виявилась "бойова подруга", яка просила від нього дитину і він згодився це зробити - у неї сім´я, а дітей не виходить.
Я не знаю як це розбачити, я далеко від дому (закордоном), тут тяжко з житлом і у мене нікого немає окрім нього. Почуваюсь запльованою(
Прошу доброго слова.
Дякую
Чи то мені так здасться...
Прошу доброго слова.
Дякую
ТихоЯ• 1 час назад
ви ніби його підтримуєте і виправдовуєте
а вам просто гівно і блядун попався
ви ще його не виставили? ну то терпіть, дивний вибір
а вам просто гівно і блядун попався
Просто Фіфа• 1 час назад
Готовить пути отхода и возможности жить отдельно
Если с наскока не можете свалить
Естественно не спать с ним
Если с наскока не можете свалить
Естественно не спать с ним
жінка незаміжня• 1 час назад
А что тут скажешь. Бедный вы котик, сочувствую.
Самое время подумать о безопасности. О здоровье, о сохранности своих денег, документов и вообще положении.
Вы дали человеку ответственность за свою жизнь. А он оказался подлецом в личном, и наверняка в остальном также непорядочен.
Вам нужно успокоиться и зафиксировать ущерб. С холодной головой полный аудит всего, где он еще был с вами нечестен. И мой опыт подсказывает, что нужно проверять деньги и кредиты в первую очередь.
Ворую вкусняшки• 59 минут назад
Ответ дляПолтавська галушка
Так вы же сами его оставили и уехали
Шо
Чудовий каламбур• 58 минут назад
Непонятно нихрена: вы в другой стране, мужик с вами тоже (?) (иначе как бы вы его телефон проверили), какая-то баба просит от него ребенка - и он соглашается? Точно что Санта Барбара.
Полтавська галушка• 57 минут назад
Ответ дляЧудовий каламбур
Ну она же не денег просит...
Чудовий каламбур• 56 минут назад
Ответ дляПолтавська галушка
Ну она же не денег просит...
С баблом проще: его хоть перечислить можно. А как залёт устроить не по месту? Бандероль отправить?
Полтавська галушка• 54 минуты назад
Ответ дляЧудовий каламбур
Презик отправит. Гы. В одну кончит, вытащит, перевяжет, отправит НП другой... Скорая спермопомощь
Залетна Я тут• 53 минуты назад
Вы прекрасно знали, что у него давным давно отношения, и сами туда влезли
Кіна не буде• 44 минуты назад
Якщо він вже не в молодому віці такий ’ходок’, воно вам ото потрібно ? Самій звісно не радість жити те життя, але хіба отаке ’щастя’ краще ? Ще й завжди маєш бути на стрьомі, щоб або болячку не підхопити або чужих дітей не вітати в дверях.
АгатаХристя• 19 минут назад
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Яка бойова подруга? Якщо ви ж наче обидва закордоном
Ага і мені цікаво ,
Идеальная оптимистка• 16 минут назад
Ответ дляПолтавська галушка
Новая почта конечно молодцы но не до такой же степени
Укр_жіночка• 10 минут назад
А куди автор злиняла, тємку состряпала і спати, а ми тут морально її підтримуємо