АБВГДейка• 22 января 2023

А ви б поїхали до мами при такому розкладі?

Є мама і тато. Обидва у віці. Тато ображається що я не їду до них в гості. А мама мене терпіти не може. І коли я приїжджаю - ми дуже сваримось. Останній раз вона почала з"ясовувати відносини. Дуже посварилися і не спілкуємось півроку (тільки коли їй щось треба дзвонить). тато на мене ображається що я не хочу приїхжджати. Мама ображається коли я приїжджаю. Короче капець. Щоб я не зробила - я буду винна.
Гордая_птичка• 22 января 2023
Дуже шкода, що у вас така мама. Татуся шкода((

Весёлая морковка• 22 января 2023
Запросіть тата до вас.
Ламборджини• 22 января 2023
К своей маме я бы поехала при любых обстоятельствах.
А вы лучше папу приглашайте в гости к себе.
Барбитта• 22 января 2023
Ні, ми з мамою взагалі не спілкувалися 10+ років. Я лічені рази була вдома. Тато завжди приходив до мене або ми десь разом ходили.
автор АБВГДейка • 22 января 2023
Ответ дляВесёлая морковка
Запросіть тата до вас.
Не поїде. В нього ’хозяйство’. Не полишить. То і ще доїхати треба - пару годин.
автор АБВГДейка • 22 января 2023
Ответ дляГордая_птичка
Я їздила. І кожного разу зі скандалом їхала. А тут просто нема сил. Я завжди ковтала мамини оці дурнуваті приколи. Але з віком гірше гірше. Не можу. Я перший раз так образилася сильно.
автор АБВГДейка • 22 января 2023
Ответ дляЛамборджини
Слухайте, людина вам не рада. І просто витурює вас з очей подалі. То ви б терпіли?
Весёлая морковка• 22 января 2023
Ответ дляАБВГДейка
А через що ви так сваритесь?
Кукарачка• 22 января 2023
Ви неправильно питання поставили. До такої мами мабуть не поїхала, а от до тата так. Поставте себе на його місце. Ви б хотіли побачитися зі своєю дитиною, а дитина відмовляється приїздити?

Плакат с автографом зимы• 22 января 2023
Ответ дляАБВГДейка
Либо к папе, либо папу к себе. Вы никогда себе не простите, потом, если не побудете с отцом пока есть возможность.
ЯсноВидящая• 22 января 2023
Ответ дляКукарачка
Серйозно? Тобто тато, якому дуже доця потрібна, приїхати не може, бо ж в нього хозяйство!? Ну і живіть зі своїм ’хозяйством’ і мамою-істеричкою... Чому діти завжди винні?
автор АБВГДейка • 22 января 2023
Ответ дляВесёлая морковка
А через що ви так сваритесь?
Та через будь шо. Останній раз - я її не жалію.
автор АБВГДейка • 22 января 2023
Ответ дляКукарачка
А про дитину хтось подумає? він маму на місце не ставить. Вони взагалі кожен живуть в своєму світі, де все навкруги крутиться біля кожного з них. Вони скубуться між собою і зі мною.
автор АБВГДейка • 22 января 2023
Ответ дляЯсноВидящая
От і я просто фігію з того егоїзму. Як їм щось треба я мовчки їду. До лікаря, ще кудись. То без питань.
ЯсноВидящая• 22 января 2023
Ответ дляАБВГДейка
А скільки батькам?
Пусин Кукин• 22 января 2023
Я три года не езжу и не вижу их. Живём в 15 км. С отцом у всех отношения плохие, он неадекватный. Мама ко мне не приезжает, хотя зову постоянно, на нейтральной территории тоже не хочет. Не может его бросить одного, он начинает звонить по сто раз, не дает ей покоя. Я уже забила болт, ее устраивает так, ну и пусть. Каждое утро пишем друг другу доброе утро, звоню раз в месяц или реже. Она не звонит вообще. Она выбрала иак жить, дело ее. А у меня вообще ощущение последние годы, что их уже нет на свете...
ksusha1155• 22 января 2023
Ответ дляАБВГДейка
Ігноруйте ці вампірські сварки.
Накрыло-не отпускает• 22 января 2023
Обої у віці-дуже повеселило
Ку-кусик• 22 января 2023
Автор, а сколько им лет? Все равно ж рано или поздно Вам придется смиряться и досматривать их. Не просто раз приехать, а быть возле постоянно, или забрать к себе жить. Наступает такой момент, что как бы родители не относились, а ухаживать за ними надо.

автор АБВГДейка • 22 января 2023
Ответ дляЯсноВидящая
А скільки батькам?
Вони не дуже старі але якось психологічно і психічно зістарились дуже швидко. Хтось у 80 - ще огірок, а хтось в 60 - вже старість повним ходом. То вік не важливий
Антонина матушка• 22 января 2023
Ответ дляАБВГДейка
А ви не можете по приїзді оселитись десь окремо та просто приходити до тата поспілкуватись?
Кукарачка• 22 января 2023
Ответ дляАБВГДейка
Навіщо ви тут пишете, якщо для себе все вирішили? Щоб вам написали -так, звичайно, не іздіть?
Пусин Кукин• 22 января 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Абсолютно с вами согласна.
ЯсноВидящая• 22 января 2023
Ответ дляАБВГДейка
Ні, це маніпуляції. Звичайнісінькі маніпуляції.
Антонина матушка• 22 января 2023
Ответ дляКу-кусик
Тому треба зараз терпіти?
Глаголица• 22 января 2023
Ответ дляАБВГДейка
Господи, що ж вона таке каже, що так ображає. Я навіть уявити не можу, що можна сказати дорослій донці, щоб до сліз образити. Моя мама так радіє, коли ми приїздимо, що навіть підтримує, коли я не права до дітей, чи до чоловіка)). А чоловіку тихенько каже :’ терпи синочок, вона тебе все рівно любить’)))
автор АБВГДейка • 22 января 2023
Ответ дляksusha1155
Ігноруйте ці вампірські сварки.
Не можу. От останній раз вона мене смикала - я морозилась. А потім зі сльозами при всіх почала ридати що я до неї погано ставлюся. Всі сидять в шоці, а та наревлася і лягла. Мені погано, то ти винна. І тільки я поїхала - вона одразу одужала. Нашо мені той цирк?
автор АБВГДейка • 22 января 2023
Ответ дляНакрыло-не отпускает
Обої у віці-дуже повеселило
Що саме?
Кукарачка• 22 января 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Де ви побачили, що діти завжди винні? І навіщо приплітати те, чого немає? Ттак, тато банально не може приїхати, бо відповідає за господарство. Що тут дивного?
автор АБВГДейка • 22 января 2023
Ответ дляКу-кусик
Про це думаю постійно. І от у мене вжде сил нема. А мені ще доглядати. То я вирішила трохи себе поберегти.