АБВГДейка• 22 января 2023

А ви б поїхали до мами при такому розкладі?

Є мама і тато. Обидва у віці. Тато ображається що я не їду до них в гості. А мама мене терпіти не може. І коли я приїжджаю - ми дуже сваримось. Останній раз вона почала з"ясовувати відносини. Дуже посварилися і не спілкуємось півроку (тільки коли їй щось треба дзвонить). тато на мене ображається що я не хочу приїхжджати. Мама ображається коли я приїжджаю. Короче капець. Щоб я не зробила - я буду винна.
автор АБВГДейка • 22 января 2023
Ответ дляАнтонина матушка
А ви не можете по приїзді оселитись десь окремо та просто приходити до тата поспілкуватись?
То мені арендувати на декілька днів будинок?

Глаголица• 22 января 2023
Ответ дляАБВГДейка
Та через будь шо. Останній раз - я її не жалію.
Поїдьте до тата, а на неї не звертайте уваги. Вона слово, а ви з кімнати виходьте мовчки. Ігноруйте по повній. На любу фразу і питання.
Джусс• 22 января 2023
Ви маму відмовляєтеся приймати такою, яка вона є, вона теж саме робить. Ви обидві нерозумні.
автор АБВГДейка • 22 января 2023
Ответ дляГлаголица
Господи, що ж вона таке каже, що так ображає. Я навіть уявити не можу, що можна сказати дорослій донці, щоб до сліз образити. Моя мама так радіє, коли ми приїздимо, що навіть підтримує, коли я не права до дітей, чи до чоловіка)). А чоловіку тихенько каже :’ терпи синочок, вона тебе все рівно любить’)))
Я написла що я плакала? Істерика була не в мене. а в неї. Пост 27
Глаголица• 22 января 2023
Ответ дляДжусс
Приняти людину, яка вона є у випадку автора, це дозволити матері ноги витирати об свою дитину. Мати маніпулянт, такім людям треба відсіч давати.
Гладковыбритый шишун• 22 января 2023
Ответ дляАБВГДейка
Я їздила. І кожного разу зі скандалом їхала. А тут просто нема сил. Я завжди ковтала мамини оці дурнуваті приколи. Але з віком гірше гірше. Не можу. Я перший раз так образилася сильно.
А зачем вы ведетесь на ее приколы? Пприехали к оицу, с ним и общайтесь, не скандальте
автор АБВГДейка • 22 января 2023
Ответ дляДжусс
Ну мама мене народила але я виявилася не така яку вона хотіла. То що мені зробити?
Черноморская ривьера• 22 января 2023
Ответ дляАБВГДейка
А папа ,что не видит поведение своей жены,или ему все равно?
Ку-кусик• 22 января 2023
Ответ дляДжусс
Ви знаете, можно принять что тебя не любят, не уважают, манипулируют, что на тебе самоутверждаются, что колют побольней, но опять таки молчишь и терпишь до определенного момента, все равно, рано или поздно не выдерживаешь и срываешься, нервы ж не железные ни у кого.

Глаголица• 22 января 2023
Ответ дляАБВГДейка
Ну то я так, образно, не обов´язково людина сльози л´є , як її образять. Просто не рузумію, що можна казати донці, щоб такі відносини були погані. Що вона маніпулянт , я зрозуміла.
автор АБВГДейка • 22 января 2023
Ответ дляЧерноморская ривьера
Для нього це норм. Бо а) так було завжди. б) вони між собою так скубуться. Мама завжди зі сльозами і ’серцевими нападами’
Джусс• 22 января 2023
Ответ дляАБВГДейка
Бути терплячою та доброзичливою, як тимчасова гостя.
Антонина матушка• 22 января 2023
Ответ дляАБВГДейка
Взагалі-то це було питання).
Та варіант вирішення ситуації, якщо ви самі хочете бачити батька. Якщо ні, то нащо їздити?
Мафиозная• 22 января 2023
Нет, я бы не ездила. У меня такая же истеричка. Я устала. И так жизнь тяжёлая, война. Наоборот начинаешь ценить то, что имеешь. Но у истеричек всегда всё не так.
Бензопирен• 22 января 2023
Ответ дляНакрыло-не отпускает
Обої у віці-дуже повеселило
радуйтесь ,что автор старается перейти на украинский. а вы бы взяли и написали ей как правильно ’обидва в роках’, а не ржали
Глаголица• 22 января 2023
Ответ дляАБВГДейка
І в дитинстві таке відношення було? З чого все починається? Вона вас докоряє, чи критикує?
Скажіть їй:’ я така, яка є’ , або зовсім промовчить. Її це буде лютити ще більше, звісно, але хай сама себе і зжирає в своїй люті.
Мафиозная• 22 января 2023
Ответ дляГладковыбритый шишун
У вас просто такой мамы нету. Моя бы следом бегала и орала. Вы бы пошли в туалет, она бы под дверью орала. Какие приколы? Этот ор невозможно вынести 24 часа в сутки.
автор АБВГДейка • 22 января 2023
Ответ дляДжусс
Не можу. Не можу більше. Чесно. Я вожу по лікарях, якщо треба. Я допомгаю що вони там просять зробити. Але при цьому я смаю бути доброзичливю коди на мене наїжджають.
Глаголица• 22 января 2023
Ответ дляНакрыло-не отпускает
Обої у віці-дуже повеселило
Счастливих жінок інше веселить, а вам і це сойдьот)))

Мафиозная• 22 января 2023
Ответ дляЧерноморская ривьера
1. Папа - мужчина. 2. Папа может наорать, а то и ударить. 3. Папа может уйти и развестись. Смысл на папу орать, когда есть дочка, которая всё стерпит, проглотит и никуда не денется?
автор АБВГДейка • 22 января 2023
Ответ дляБензопирен
Дякую, добра людино! Я до 23.02 розмовляла російською. Перейшла на українську. Але тут постійно вислуховую насмішки за неправильні слова. Треба мабуть назад переходити на російську.
Джусс• 22 января 2023
Ответ дляКу-кусик
Не надо вестись на манипуляции и провокации. А автор постоянно ведется на них. Лучше всего свести до минимума общение с токсиком. Мне еще нравится тактика «соглашайся и сделай по своему».
3@йk@• 22 января 2023
Ответ дляАБВГДейка
Вообще не проблема. Не ехать. Сказать мне у вас некомфортно. Нет смысла заморачиваться. Я бы даже не раздумывала.
Бензопирен• 22 января 2023
Ответ дляАБВГДейка
не обращайте внимания. делайте так, как вам комфортно
Глаголица• 22 января 2023
Ответ дляМафиозная
Автор пише, що там люди і між собою ладу не мають. Дві сварливі людини її батьки. Все життя прогризлися, самі нещастливі і доньку такою зробити хочуть. Батько теж таке собі. Мовчить, коли рідну доньку ображають. Фу, а не мужик.
бювет_в_обед• 22 января 2023
Дуже шкода співчуваю( в мене на роботі у колеги також мама відмовилася з Криму від сина із-за того що він поїхав в Україну… бо відчуває себе українцем…я ще не мама, але як так можливо…(
Глаголица• 22 января 2023
Ответ дляАБВГДейка
Не переходьте, я така як ви))) Але пофіг на тіх нещастливих жінок, якім одна розвага, когось клюнути. Нема в них іншої радості в житті. Так що хай пишуть, що нам жалко))))
Антонина матушка• 22 января 2023
Ответ дляАБВГДейка
Не звертайте уваги на таких недалеких. Помилки у вас поступово зникнуть, а ці люди, залишаться такими, як були.
Джусс• 22 января 2023
Ответ дляАБВГДейка
Тоді приїжджайте та запрошуйте батька погуляти так, щоб мати не знала. Ніколи не ґвалтуйте себе. Можете - добре, не можете - не треба.
автор АБВГДейка • 22 января 2023
Ответ дляГлаголица
Я в шоці від цього. Закінчувала російську школу, тому українська в мене неідеальна. Ну щоб свої клювали за помилки... Невже не розуміють, що люди вчаться? І будуть ще багато часу вчитися. То не за один день робиться...Дякую за підтримку!