1. Познайомились , закохались, вирішили одружитися, народити дітей
2. Познайомились чітко розуміючи що хочемо родину і дитину, закохались, одружились, народили дітей
ЯкаКраля• 22 января 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
В 20 років мало хто думає про такі речі, просто симпатія і понеслось.
Почему вы так считаете?
Возраст тут не при чем.
Папина дочка• 22 января 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Лише в тому, що в першому випадку вступаючи в стосунки люди не планували сім´ю навіть у думках. А в другому чітко розуміли що хочуть чи готові створити родину при умові взаємних почуттів. Свідомий вибір.
Тепер зрозуміло.
У мене перший варіант був у першому шлюбі, а другий к другому.
Як буде у третьому ще не знаю
Ответ дляИзЮмрудная
Я розуміла, що в майбутньому хочу сім´ю і дітей задовго до зустрічі з чоловіком. Але стосунки зав´язалися не через те, що пора і годинник тікає, треба бігом)
Я не про годинник. Чому якщо людина вступає в зрілий чи просто дорослий вік, знає чого хоче то одразу годинник?)) Я про нормальні стосунки, а не ото аби
Ответ дляМальчун-задирун
Ребенка можно хотеть (и родить) без любви. Кстати советчица это очень хорошо подтверждает.
Да и любовь, сегодня есть - через 2 года и след простыл. Или вы можете сами себе придумать что любите не только вы, но и вас.
Не зрозуміла що ви хотіли сказати. Передбачити все неможливо, це очевидно.
ЯкаКраля• 22 января 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Я с 22-23 четко хотела детей и семью.
Почему говорите что это невозможно и по настоящему об этом задумываются только люди зрелого возраста?
Ответ дляЯкаКраля
Почему вы так считаете?
Возраст тут не при чем.
З власного досвіду. Коли мені було близько 20 , серед друзів були одиниці, які свідомо прагнули сімейного життя. Але одружились багато хто . В основному в компаніях це як вірус)) Я навіть помітила це в різних класах однієї школи) Де люди більш згуртовані , були одною тусовкою, майже всі переодружувались між собою. В кого не було таких тісних стосунків, чи різні компанії, там розкидало кого як.
ИзЮмрудная• 22 января 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
У обох випадках стосунки нормальні. Нормально знати чого ти хочеш у будь якому віці. Просто у другому випадку, формулювання чомусь сприймається, як все, пора, хочу сім´ю і пішла шукати підходящого кандидата.
Ответ дляЯкаКраля
Я с 22-23 четко хотела детей и семью.
Де я написала що це неможливо?
ЯкаКраля• 22 января 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Де я написала що це неможливо?
Пойду я поплаваю…
Ничего не понимаю что вы хотите…
Ответ дляИзЮмрудная
Кожен надає свій сенс прочитаму) я там написала про почуття, але бачте, багато хто ці слова не помічає.
Мальчун-задирун• 22 января 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Нормальные отношения сегодня, не гарантия таких отношений на всю жизнь.
Для большинства финал отношений это семья и дети, сколько б тебе не было лет. Кто-то видит себя в браке и в 20 лет, но с ребенком только после 30; кто-то хочет все и сразу.
У вас какая-то идиализация семьи и взаимоотношений
ИзЮмрудная• 22 января 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Другий варіант чітко вказує на знайомство з метою створення сім´ї і дітей. Кохання відходить на другий план. Мені чомусь нагадує шлюби по домовленості, коли батьки ще з малечку вирішують за кого доця заміж вийде і домовляються з батьками майбутнього нареченого. Але в нас такий варіант не популярний. В будь-якому випадку на моє розуміння впливає те, що бачу навколо. Маю приклади, коли народжували для себе, або заміж йшли, бо всі йдуть і годинник цокає.
Мальчун-задирун• 22 января 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Я напишу ужасные для советчицы слова: настоящую любовью к мужу я испытала наверное через 10 лет после брака, после его... измены и рождения второго (ребенка рожала больше для себя, от мужа материально не завишу).
У меня всегда были к нему чувства, но что бы любить, к этому я пришла с возрастом. Тоже самое я наблюдаю и у мужа. И война только укрепила мою уверенность, что я сделала правильный выбор.
Мой завтрак• 22 января 2023
Познайомились.
Закохалась,але нічого не планувала серйозного.
Почали жити разом.
Звичка.
Багато сварилися.
Пережили багато разом.
Постійно хотіла піти від нього, бо ми різні і він абьюзер.
Але звичка і страх, що буде важко одній.
Вагітна.
Одружились.
Що далі, не знаю)
Ось так)))
Почали жити разом.
Звичка.
Багато сварилися.
Пережили багато разом.
Вагітна.
Одружились.
Що далі, не знаю)
Ось так)))
Мальчун-задирун• 22 января 2023
Ответ дляМой завтрак
Познайомились.
Почали жити разом.
Звичка.
Багато сварилися.
Пережили багато разом.
Вагітна.
Одружились.
Що далі, не знаю)
Ось так)))
Почали жити разом.
Звичка.
Багато сварилися.
Пережили багато разом.
Вагітна.
Одружились.
Що далі, не знаю)
Ось так)))
Теперь вы все это будете проживать вдвоем.
Ребенка жаль :(
Ms. Анонимная• 22 января 2023
Хотіла просто секс без відносин. Дітей взагалі ніколи не хотіла.
А вийшло - відносини, секс, одруження, через кілька років діти.
Я люблю транзисторы• 22 января 2023
Ответ дляПрячусь от Всех
1. первый брак - подростковая любовь, красивая история ... но взрослые взгляды на жизнь оказались разными...разлюбила и ушла.
2. второй брак - встретились два человека, вросли друг в друга, достигли всего, о чем можно мечтать, дети уже взрослые, это тот случай когда знаешь по походке и улыбке все о чем думает твой немногословный муж, ради своего мужа я куплю билет в ад, только вернись живым (пусть каждый вернется живым).
А с первым во сколько развелись?
побольшомусекретику• 22 января 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
А Надюхе 28, тут не только за Ксан Ксаныча, тут и за козла пойдёшь.
Я это наблюдала у подруг 35+, встречались со своими будущими мужьями меньше года, после свадьбы сразу планировали ребёнка. Да, это реально была спешка в детородном вопросе.
Да ладно. Я с мужем познакомилась в 27, вполне себе еще перебирала и никакой спешки с детьми не видела
Ответ дляИзЮмрудная
Так, але мова не про розрахунок і я на цьому наголосила, написала про почуття. Просто цінності різні бувають, особливо в різному віці. І в 30 люди більш свідомо йдуть в стосунки.
дЫнька• 22 января 2023
Всі варіанти гарні. Другий більш для дорослих людей, які ще до знайомства хочуть сім‘ю, а не просто флірт та побачення.