Наполеон Бонапарт• 22 января 2023
Развод после года ребёнка
Если мы оба согласны на развод ( понимаю что через суд )
Напишем заявления , через какое время нас разведут ?месяц или больше ? И могут ли отказать ?
Кудряшка Сью• 22 января 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
На развод подаём сразу как выполнится год ребёнку
Подавайте, розведуть. Термін - як пощастить. Але навряд чи місяць, більше.
Сегодня сержусь• 22 января 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Не мучайтеся, пишіть українською, бо оце ’выполнится’ Вас в дає.
А щодо запитання - залежить від судді. Дехто дуже любить усе давати строк на примирення, місяці три + іще час, поки призначать завдання..десь за пів року розлучитеся.
Наполеон Бонапарт
• 22 января 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Может быть и пол года ?
Наполеон Бонапарт
• 22 января 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Я просто с ошибкой написала
И не заметила
Спасибо 😁
И не заметила
Спасибо 😁
Дядя Жора• 22 января 2023
в нас цей процес затянувся на декілька місяців. Спочатку дали місяць на примирення, а потім за згодою двох сторін розвели. Подавали заяву в січні, березні вже були документи на руках.
Адвокатське бюро Сергія Пагера• 25 января 2023
Добрий день, ми можемо допомогти у вирішенні вашої проблеми Адвокатське Бюро Сергія Пагера 380635983674