Жена_КотораяСтена• 23 января 2023

Лазер Lumenis M22 від розацеа

Дівчата,хто робив даний лазер від розацеа,судин. Мучає мене ця хвороба,лице червоне,робила інший лазер,результат 0, думаю саме про цей,дорого,але може є позитивні відгуки,поділіться.
Зупка_цем• 23 января 2023
Я делала. У меня не розацеа, вокруг крыльев носа сосуды видны и на щеках немного. Сделала я пять процедур. Не скажу, что совсем исчезли сосуды, просто стали менее заметны. Результат есть, но не прям ’вау’.
автор Жена_КотораяСтена • 23 января 2023
Ответ дляЗупка_цем
Ого,5 процедур,я думала він швидше працює😔
Зупка_цем• 23 января 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Вот через пару дней после процедуры сосудов вокруг носа вообще не видно, а через пару недель уже орять видно(((
Ответ дляЗупка_цем
Капець,мені треба всі щоки,взнала в лазерхаусі 3 тис процедура😒
Зупка_цем• 23 января 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Я в Полтаве делаю. Одна процедура 1000 грн. стоит на всё лицо.
Ответ дляЗупка_цем
У мене в місті є лише лазерхауз з люменіс м22,робила на люменіс ван в іншому салоні,не було рельтату(((
Брюлик в стразах• 23 января 2023
В мене розацеа. Робила Lumecca. Пройшла 3 процедури. Трохи розчарована. В мене немає видимих судин, але є почервоніння на щоках і трошки висипів. Після кожної процедури 1 тиждень максимум ідеальне обличчя. Потім все повертається.
Ответ дляБрюлик в стразах
А почерворіння також проходить? Бо в мене весь час щоки червоні
Брюлик в стразах• 23 января 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Так, почервоніння проходить. А через тиждень знову поверається. А не пробували метрогіл або крем з азелаїновою кислотою?
Ответ дляБрюлик в стразах
Я пробувала все,у мене вже немає висипань,у мене червоне лице, від висипань допоможе курс солантри
Аноним_Галя• 23 февраля 2023
О, яка вчасна тема. Мене це теж цікавить. Ходила на консультацію. Мене запевнили, що за 3 процедури моя проблема вирішиться (судинна сітка, легка пігментація). А тут 5 процедур і не вау результат. Уже не знаю чи хочу витрачати на це кошти
автор Жена_КотораяСтена • 23 февраля 2023
Ответ дляАноним_Галя
Робили на люменіс м22? Він типу самий дієвий.
Annika1789• 11 марта 2023
Не робила саме цю процедуру від судин. Але знаю дівчину котра отримала розацеу як раз після однієї процедури лазером. Червона обличчя тепер постійно. Дркгиц випадок що я знаю, навпаки погіршення.
Я лиш робила лазерне лікування акне - кошмар, жахлива пекуча сухість 3 місяці після 1 процедури. Лазер - це рулетка, може пощастить а може й ні. Ліпше не ризикувати.
Annika1789• 11 марта 2023
за Lumecca, дивлюсь в коментарях пишуть дівчата. Був на днях скандал, в клініці Дорофєєвої спалили дівчині обличчя Люмекою, 2 ступінь опіку, прибрали називається пігментацію. Так що зовсім не варто....