ВернитеВалеру• 23 января 2023
Інтернет від Укртелеком. Київ
Добрий вечір, вони обіцяють інтернет без світла. Але ми ж знаємо, обіцяти і зробити це різне))
Хто підключив? як він? працюю????
Пес Патрон• 23 января 2023
Тоже интересно. Но стационарный телефон же работает без света. Там можно оставить заявку, чтобы проверили возможность конкретного подключения конкретной квартиры, кажется.
ВернитеВалеру
• 23 января 2023
Ответ дляПес Патрон
та сказали у мене можна, тільки не кажуть скільки буде працювать)