Мусик Пусик• 23 января 2023

В кого є фен-щітка ROWENTA вам подобається він?

Або похваліть свій фен-щітку. Хочу собі купити,але не знаю який самий найкращий. Бюджет до 2000 грн
Соображалочка• 23 января 2023
Нет не берите. У меня нет. Две подруги ругаются, волосы у них длинные. Если стрижка то не подскажу
Железный коготь• 23 января 2023
У меня волосы до плеч, очень довольна. У меня Филлипс
автор Мусик Пусик • 23 января 2023
Ответ дляЖелезный коготь
А яка модель у вас?
автор Мусик Пусик • 23 января 2023
Ответ дляСоображалочка
В мене не довге волосся, по плечі
Море Счастья• 23 января 2023
Купила на розетці і через 2 тижні продала на олх. Мені не підійшла. Щітинки такі м´які, що не те що вирівнювання та створення укладки, вони навіть не могли просто розчесати моє волосся.

Але в мене воно густе і пористе, кудряве.
Пончик Солнечный• 23 января 2023
Я купила по акції. Брала для доньки. У неї пухнасте, до плечей волосся. Розчарувалася. Тепер хочу продати. У кого коротке волосся, мабуть тим підходить. Краще б щітку взяла б
Пончик Солнечный• 23 января 2023
Такий купила, зараз він дороще
4есотка• 23 января 2023
В мене каре коротке доволі, дуже допомогає в укладці. Швидко, зручно, особливо ззаду. Але якщо волося хоча б другої довжини, вона просто не буде працювати.В сенсі, виконувати свої функції. Бо працює вона нормально, вде два рази падала, працює.
Я-ваш шанс• 24 января 2023
Якщо є можливість, спробуйте у подруг чи в когось із знайомих