Я Главная• 23 января 2023

Червона нитка на руці, Ви вірите в неї?

І де її потрібно купувати,чи де взагалі вона продається?
Ніколи її не носила, і ось чомусь задумалась..
Бачу багато хто носить, і дівчата і хлопці навіть..
Чула колись що вона якби захищає від негативу.
Результат:
вже голосів: 81
47 (58.02%) Не ношу, не вірю
26 (32.1%) Інший варіант
8 (9.88%) Ношу, вірю
Тут как тут• 23 января 2023
Носила, но не особо в это верю.
автор Я Главная • 23 января 2023
Ответ дляТут как тут
Носила, но не особо в это верю.
Ви її зняли чи вона порвалася? Чула це важливо, що рветься якщо на Вас діє багато негативу
Мамаша в бигудях• 23 января 2023
Я как то высылала женщине в Украину эти нитки с Иерусалима. Сама не ношу. Хотя дома есть купленные , 10шт наверно.
пАлАвинкА• 23 января 2023
о боооже. сенсация - нитка перетерлась! в Иерусалиме брать - метнетесь?
размахер• 23 января 2023
Не носила, но в такие штуки верю. Это самовнушение. Можете повесить любую другую нить, поверить, что она защищает и эффект будет таклй же.
ilonka253• 23 января 2023
Незнаю допомагає комусь чи ні. Але в мене була така ситуація коли ми з моєю донечкою приїздили в село до мами,то там було дуже багато сусідок бабусь. І завжди маленька після прогулянки заходилась в таких істериках. Потім рішила спробувати надіти, і як не дивно всі б хто не підходив спочатку свою увагу акцетував не на доньку ,а на нитку . Казали яка ниточка в тебе красива. І істерика зникла. Не знаю чи пов´язано це ,але була така ситуація
Сарафанное радио• 23 января 2023
В детстве бабушка от бородавок вязала. Думаю от всего другого так же защищает как и бородавок.
LIANA171185• 23 января 2023
У меня с серебряным замочком.До этого была обычная красная.Из мотка красной шерстяной нитки отрезала себе кусок,и завязывала на руке.Потом надоело их менять-купила с серебром.Ношу уже года 3.Надеюсь,что помогает)
P.S.Где-то читала,что она от сглаза.
Marina212• 23 января 2023
Брєд це все 😁 але багато хто віре… це їх діло. У подруги кума така, подруга розповідала що якось приїхала до тої, похресника привітати з днем народження… ходили, гуляли, а в кінці коли розходилися, та дивна сказала подрузі що вона таки нормальна, так як поки вони гуляли що у малого червона нитка не порвалася 🤯 ну і як людина зі здоровою психікою може так думати?!
ПоЗиТиВнАя• 23 января 2023
Вірю в Бога, який сильніший за все зло. Думаю, нитки - дань моді. Ато людина не задумується нащо носить.
ПоЗиТиВнАя• 23 января 2023
Ответ дляilonka253
Моліться, захищайте дитину своїми словами. В ім’я Ісуса Христа. Де Бог, там нема місця ниткам і тому подібному.
osna• 24 января 2023
Інший варіант.
Вважаю тих,хто носить-’недалекими’ людьми
Черпак_для_фантазий• 24 января 2023
Це опитування нагадало мені цю супер мега круту рекламу ’красної ниточки’
советский цирк• 24 января 2023
Мама носила
Это не помешало через пару месяцев заболеть онко и через год умереть.