Пугачиха• 23 января 2023

Виходжу на работу, порадьте з готовкою.

Доброї ночі, порадниці.
З понеділка після 4 років декрета виходжу на роботу.
Кожен день готовила все свіже і те що люблять домашні.
А тепер треба перелаштуватися на "швидко", бо хочу не лише на кухні стояти, а і з дітьми час проводити.
Працюючі мами, будь ласка, порадьте і поділіться своїми можливими лайфхаками в приготуванні і швидкими, но ситними блюдами.
Щиро дякую всім хто відгукнувся.
ЖонДуан• 24 января 2023
І ще підливи, чи тушковані овочі, чи м´ясо. На кілька днів, тільки гарнір змінювати
elena901• 24 января 2023
Ну морозити...пельмені,вареники,котлети, фрикадельки, млинці. Я заморожую і бульйон. На відбивні в мене теж м´ясо відбите і приправлене, по 6 шт заготовка і тд. Все залежить від того, що ви їсте.
автор Пугачиха • 24 января 2023
Ответ дляЖонДуан
Вранці суп, в обід рагу, ввечері щось придумати, типу яєчні чи оладок.
Мій лайф хак - завжди в холодильнику замариноване м´ясо. Якщо нема нічого готового, то в скляну форму кладу гречку, чи вівсянку, туди ж м´ясо і трохи масла, і в духовку. Поки всі перевдягаються-вмиваються то вечеря готова.
Розкажіть будь ласка як маринуєте м´ясо?
Попипиповна• 24 января 2023
Еще интересно сколько лет детям
Хранительница чешки• 24 января 2023
Ответ дляПугачиха
Ви пропонуєте ивнімум 2 дні їсти одне і теж. А це 6 разів поспіль. Навіщо над дітьми так знущатися?
То знущайтесь над собою
Ресничный червь• 24 января 2023
Автор, ще забула написати сирники можна зробити заготовку, млинці.
Я наприклад, приходжу ще кекси роблю, цукерки з вівсянки. Стомлюсь, але дитина не голодна і їсти завжди є що та й їжа завжди різна. Вмикайте фантазію)
наКоблучках• 24 января 2023
Делаю заготовки, домашние полуфабрикаты какие-то заранее, с вечера на утро или на следующий вечер. Много запекаю в духовке, т.к. это проще и быстрее.
Незламна Україна• 24 января 2023
Суп зварити на обід на 3 дні, на вечерю нажарити котлет чи битків на 3 дні, готувати лише гарнір і салат ввечері, ну сніданок це просто- яйця, йогурт, сир, каша, якісь сніданки сухі з молоком, що завгодно.
В шоколаде• 24 января 2023
Ответ дляМой завтрак
Я сейчас не работаю и не выготавливаю каждый день свеженькое, всё как обычно, наготила на 3 дня и пусть едят, я не кухарка
блин что можно приготовить на 3 дня
Мой завтрак• 24 января 2023
Ответ дляВ шоколаде
блин что можно приготовить на 3 дня
Котлеты, Борщ, отбивные, блины и тд
Вы это готовите каждый день новенькое? ... Ужас
Попипиповна• 24 января 2023
Ответ дляВ шоколаде
блин что можно приготовить на 3 дня
Все: суп, плов, картошку тушеную, тефтели, котлеты и т.д
Фрося_Бурлакова• 24 января 2023
А сколько детям?
СтелькаОТединицы• 24 января 2023
Ответ дляПугачиха
Автор, вы просили советы - вам дали совет. Почему же вы теперь возмущаетесь?
Хранительница чешки• 24 января 2023
Ответ дляВ шоколаде
блин что можно приготовить на 3 дня
Борщ-суп, жаркое-плов-голубцы-драники с мясом. Да что угодно
mikshyta• 24 января 2023
Ответ дляЖонДуан
Сиру гречку?
наКоблучках• 24 января 2023
Ответ дляПопипиповна
Автор, до выхода на работу, Вы рельно готовили на каждый прием прием пищи свежую еду?! Или у Вас слишком много времени, или культ еды.
Я готовлю на 1, максимум 2 раза.
Я просто так люблю и мне впадло на выварку чистить и мыть
Попипиповна• 24 января 2023
Ответ дляФрося_Бурлакова
А сколько детям?
Я вот тоже задала этот вопрос. Ответа пока нет. Предполагаю, что по 18-20 годиков😀
автор Пугачиха • 24 января 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Розкажіть як пройшов декрет) сорі не по темі
Відносно легко.
Дитина тьфу тьфу виявилася спокійною, я не знала, що таке ні коліки, ні зуби, ні безсонні ночі.
До пів року дитина лише їла і спала. Потім коли почала повзати, ходити, бігати стало інтенсивніше, но душевно.
Но печаль в тому, що через рік декрету почався ковід, тепер війна. Тому 3 роки через ці обставини декрет був на нервах.
автор Пугачиха • 24 января 2023
Ответ дляПопипиповна
Люлю готовити. Так, постійно свіже.
автор Пугачиха • 24 января 2023
Ответ дляПопипиповна
Еще интересно сколько лет детям
4 і 7
Фрося_Бурлакова• 24 января 2023
Ответ дляПугачиха
Люлю готовити. Так, постійно свіже.
Значит будете по ночам, раз так любите
автор Пугачиха • 24 января 2023
Ответ дляФрося_Бурлакова
А сколько детям?
4 і 7
Бесстыдница• 24 января 2023
Я тоже с сыном сама, работаю до 18.00, сейчас дистанционно. Борщ на 3 дня, суп на 2 дня, это обед. Мясное на 2 дня, типа битки, котлеты, гуляш. Плов, макароны по флотски, фаршированный перец тоже на 2 дня. Гарнир каждый день свежий, рис, гречка, булгур, кускус, пшеничная каша, кукурузная, макароны. Это все на ужин. Утром йогурт, творожок, бутерброд, то что не надо готовить. На полудник фрукты, чай, выпечка. Всегда в холодильнике полуфабрикаты из Гали балуваной, налисники с мясом и творогом, вареники, пельмени, зразы, рыбные котлеты, колбаса или мясо на бутеры, сыр, овощи. Могу в кулинарии купить что-то, например котлету по киевски.
В шоколаде• 24 января 2023
Ответ дляХранительница чешки
на второй день драники невкусные
суп тоже на два дня, на третий бяка
ЖонДуан• 24 января 2023
Ответ дляПугачиха
Будь-який маринад:
- олія, мед, гічиця, соєвий соус.
- олія, кетчуп, мед
- майонез з приправами
Може стояти днів 3-5
Попипиповна• 24 января 2023
Ответ дляПугачиха
Люлю готовити. Так, постійно свіже.
Ок. Тогда кто детьми занимался? Т.е. позавтракали - нужно готовить обед, пообедали - ужин.
Некомильфо• 24 января 2023
Ответ дляПугачиха
А що зазвичай готує?
Я вже швидкі блюда і забула.
Діти просили млинці, битки, сирники, голубці, домашні пельмені, вареники.
На выходных всей семьей лепить полуфабрикаты в морозилку
автор Пугачиха • 24 января 2023
Ответ дляБесстыдница
Дякую за поради.
Розкажіть будь ласка, як готуєте Кукурузну кашу.
звездочка3• 24 января 2023
Я первое готовлю на два дня. Утром быстренько яичница с замороженными овощами или овсянка с изюмом из мультиварки, которую ставлю на таймер с вечера. В обед с работы приезжаю домой, едим первое. В обед могу поставить что-то на вечер, мясо в мультиварке на тушение на таймер или в духовке на таймере.вечером пришла, быстро кашку в мульте. Или бывает замораживаю котлеты, в обед их достаю, к вечеру они разморозились, пришла, быстро пожарила или загрилила. Также любое мясо на гриле очень быстро
Кина_не_будет• 24 января 2023
Ответ дляПугачиха
А що зазвичай готує?
Я вже швидкі блюда і забула.
Млинці можна наготувати та заморозити, або, якщо діти вміють їх смажити самі - залишайте готове тісто в холодильнику. Ще загугліть фінський блін - він в духовці запікається.
Також гречку або рис відварений як гарнір і заморожені фрікадельки чи битки з морозилки до нього розігріти.
Але вихідний потрібно буде витратити на заготовки.
Теж саме з битками. Якщо є мікрохвильовка - в ній потім розігрівати.