Кюветчица• 24 января 2023

Носослізна борозна, хтось колов? Яким препаратом?

Мені 35. Раніше були темні під очима, а теперь з´являється чіткий контур .
Я шалунья• 24 января 2023
Оо я бы тоже хотела, но боюсь. Моя косметолог давно колит, говорит классный результат…

побольшомусекретику• 24 января 2023
А какой эффект оно дает?
60 метров сметаны• 24 января 2023
Я колола в лазерхаус, там залишили один препарат для цього. До цього робила мезоай і т.і, але воно лише прибирало темне і трохи розгладжувало мілкі зморшки, ну і курсами треба. Зважилась. Мені того об´єму малувато, але інакше були б ’валіки’. Вигляд набагато краще. Але ця процедура на 6 міс максимум, через 3-4 вже ефект відходить.
автор Кюветчица • 24 января 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
А какой эффект оно дает?
Кола зникають. Свіжий погляд. А у мене зараз постійно він втомлений, хоч я і спала і чудово себе почуваю
автор Кюветчица • 24 января 2023
Ответ для60 метров сметаны
Яка вартість, підкажіть будь ласка?
60 метров сметаны• 24 января 2023
Ответ дляКюветчица
Яка вартість, підкажіть будь ласка?
Зайдіть на сайт зараз, гляньте. Я робила восени зі скидкою персональною. Повна вартість 7500 чи щось коло цього. Ще там канюля 400 грн,здається. Після нового року була акція - 20%, на ДН теж є.
автор Кюветчица • 24 января 2023
Ответ для60 метров сметаны
Там стільки всього. Треба самій закінчити курси , щоб розуміти що краще мені колоти 😁😁😁...я одній писала про свою проблему вона каже вартість від 1600-6000. Різні препарати і тд. Я маю схема до набряків, треба дуже обережно
60 метров сметаны• 24 января 2023
Ответ дляКюветчица
Так, тому йдіть на безкоштовну консультацію, я так робила, при чому тричі - поки сподобався косметолог і на мої потреби ( без ботоксу, губи - ніколи і т.і.) адекватно стала пропонувати процедури. Розкажуть, що треба робити курсом, що можна одноразово. Пілінги мені взагалі ні про що і масочки. Ботокс і діспорт не хочу, тому озвучуйте все, що хочете, а вони розкажуть, що можна зробити.
РукиМыли?• 24 января 2023
Я колола носослезку, препарат был DA:ALL (немецкий), цена не помню точно (около 4000 грн). Сейчас собираюсь снова уколоть - у моеего доктора сейчас это стоит 5000

автор Кюветчица • 24 января 2023
Ответ дляРукиМыли?
Як вам результат?😏 скільки тримається ефект?
РукиМыли?• 24 января 2023
У меня была проблема с «впадинами» скажем так) под глазами и темные круги. Из-за этого создавалось еще и впечатление как бы нависаете носогубных складок. Результатом после процедуры очень довольна была, по объему ушел шприц 1,2 мл пополам на каждую. Колола где-то 2 года назад и вот сейчас явно вижу , что нужно повторить. Но я подкладывала пептиды под глаза, они не наполняют , но кожа под глазами в хорошем состоянии
Вся такая растыкая• 24 января 2023
колола 2 раза Alexa Medium. Первый раз было все отлично, без вопросов проходила год и решила повторить. А во второй раз филлер начал сползать бороздками вниз и косметолог сказала, что такое же еще у одной девочки. Так что его не советую
автор Кюветчица • 24 января 2023
Ответ дляРукиМыли?
А є у вашого косметолога інстаграм?
РукиМыли?• 24 января 2023
Ответ дляКюветчица
А є у вашого косметолога інстаграм?
Так, поділитися?
РукиМыли?• 24 января 2023
Вона в Києві, якщо вам підходить
автор Кюветчица • 24 января 2023
Ответ дляРукиМыли?
Вона в Києві, якщо вам підходить
Так. Звичайно. Була б вдячна🙂🌞
Сама не знаю• 24 января 2023
Знайома (28 років) вколола собі, то в неї воно сповзло і круги стали більше виділятися. Але тепер вони ще й наповнені об’ємом. На вигляд якесь жахіття, наче набрякає під оком, особливо коли алкоголю вип’є чи води на ніч
автор Кюветчица • 24 января 2023
Ответ дляСама не знаю
О, ні...цього я і боюсь.
РукиМыли?• 24 января 2023
@dr.kalashnykova це її інстаграм. Зараз вона взяла собі помічницю , але я саме до лікаря Анастасії ходила

автор Кюветчица • 24 января 2023
Ответ дляРукиМыли?
Щиро дякую) ❤️
РукиМыли?• 24 января 2023
Ответ дляКюветчица
Щиро дякую) ❤️
Немає за що🥰
Бутербродница• 24 января 2023
Это не на форуме надо выяснять, а у хорошего косметолога. Мне вот уже 3 сказали, что визуально очень надо, а по факту нельзя, тонкая кожа и будет ’колбаска’. Сначала укрепление - это два курса инъекций препаратами, может еще какие процедуры, и только потом филлер
Бутербродница• 24 января 2023
Но вообще если буду колоть в будущем, рекомендовали теосиаль
автор Кюветчица • 24 января 2023
Ответ дляБутербродница
Тобто зараз ви поки що будете робити курс з укріплення преорбітальної зони?
Бутербродница• 24 января 2023
Ответ дляКюветчица
Нет пока, потому что за границей(( это до войны по косметологам и хирургам пройтись успела
автор Кюветчица • 24 января 2023
Ответ дляБутербродница
Я підписана на деяких косметологів, так вони теж поїхали в Європу і там практикують
Бутербродница• 24 января 2023
Ответ дляКюветчица
Скиньте їх, будь ласка 🙏
Я, правда, не в Польщі чи Німеччині, куди більшість поїхала.
Моя майстер манікюру взагалі у Швейцарії, розкидало людей
автор Кюветчица • 24 января 2023
Ответ дляБутербродница
Скиньте їх, будь ласка 🙏
побольшомусекретику• 24 января 2023
Ответ дляКюветчица
фото
Жах який. Якась антиреклама