Щепотка_совести• 24 января 2023

Лікування алкоголізму без відома хворого

Дівчата, потрібна порада. Батько кожен день п´є. Ми вже у відчаї. Тверезий буває 2 рази на тиждень, коли ходить на роботу. Все.
Він не алкоголик, раз на роботу ходить, з дому ж нічого не виносить. Це його думка.
Мама каже, що так дістав, готова вже і підливати йому якісь ліки, щоб відвернуло. Але боїться щоб не дай Бог тиск не підскочив.
Хтось з таким зтикався? Був вдалий результат?
Чи тільки якщо сам схоче, можна щось зробити? Але ймовірність цього дуже маленька. Ніякі розмови не допомагають.
Ангел-предохранитель• 24 января 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Може
Мої Б і Д голови колгоспів райкомів
Кпссс
А сини два алкаші
Бо бабуся завжди керувала ними
і жінки такі попалися - керують все життя
Поїдом їдять
А вони бухають все життя
Батько мого тата був дуже прикрою і важкою людиною. Баба боялася його, як вогню. Як служниця прислуговувала все життя. Займалася дітьми і господаркою

ДелиВерка• 24 января 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Сказав
Щоб я не лізла
Він має з жінкою приходити
Бо вдома вона його гризе , а не я )
Очень странный психолог.