Пандора• 24 января 2023

Сегодня подали в отставку?

С чего это?
My_Dream• 24 января 2023
готуються тікати?
Чашечка чая• 24 января 2023
Сьогодні за ранковою чашкою чаю з дипломатом почув цікаву фразу: - Відбулися два візита до України і почалися відставки та зміни в керівництві країни. Один візит публічний, один не публічний. Дуже добре, що візитерів почули. Погано, що без візитів це не робиться самостійно...
Береза.
автор Пандора • 24 января 2023
Ответ дляMy_Dream
готуються тікати?
Хоть бы это не был для Украины плохой стгнал. Лично до них мне нет дела....
Вкусныйпончик• 24 января 2023
Там така відставка, скоріш розвод на лохів. Як мімімум двох міністрів звільнили, бо мінрегіон припинив свою діяльність. Тобто по суті скорочення, яке почалося ще перед новим роком.Негода навіть заяву не писав. Лукеря вирішив понтонутися і написав заяву для фб, але чи зареєстрував, то ще питання.
Natalisa7613• 24 января 2023
Береза це той,кому повiстку намагалися вручити,а вiн погрожував?Чи я з кимось сплутала?
чир• 24 января 2023
Ответ дляПандора
Чтобы в Киву не превратились, после ухода от корыта..
Каллипсо• 24 января 2023
Ответ длячир
Кстати, кто-то мне говорил, что из Арестовича после написания заявления тоже овно полилось. Кто-то в курсе? Я не следила. Было такое, нет? Типа, критика жёсткая, а до этого молчал
чир• 24 января 2023
Ответ дляКаллипсо
Не слежу, он мне был изначально противен.
Mazdo4ka• 24 января 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Та вони їх туди-сюди тасують
Каллипсо• 24 января 2023
Ответ длячир
Ну вот и я не слежу, просто сказали, а я вспомнила
Вкусныйпончик• 24 января 2023
Ответ дляMazdo4ka
Та вони їх туди-сюди тасують
Та в тому й справа, що тусують, а видали як велика боротьба з корупцією.
diana32• 24 января 2023
Ответ длячир
Это точно, когда от ’Неньки’ больше откусить нечего, сразу маски сбрасывают
Mazdo4ka• 24 января 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Мабуть, за дурнів тримають
_MadonnA_• 24 января 2023
Почему нет открытия уголовных дел по причинам увольнения ) догадаться не сложно
автор Пандора • 24 января 2023
Только в телеграм тсн. Что то с покупкой генераторов и фамилия Лозинский.
Реверанс• 24 января 2023
Ответ дляNatalisa7613
Той, хто по повістці пішов служити.З початку війни служив
Втратив зір,волонтерить.
Той якому ,якась країна Балтії дала державну нагороду за чудову співпрацю.
На війні втрати відбуваються щодня. Як би це здавалося диким, але до цього трохи звикаєш. Моє кладовище друзів, побратимів та знайомих стає більшим. Біль не стає меншою, але вона стає звичною та притупляється. Поки не стається щось особисте. Загибель Вас-Васа викликала біль та сум не лише у мене, а у величезної кількості моїх побратимів та бійців інших підрозділів, які воювали з ним. Він був справжньою легендою. Ось вам ще трохи фоточек та відео на згадування про нього.Коли йдуть такі справжні воїни, то це втрата не лише для роти або батальона, це втрата для всіх нас, хто розуміє як важливі досвідчені та розумні командири, які можуть виконати наказ, втримати або взяти позицію та зберегти людей. На війні ці люди на вагу золота. На жаль золота в нас не стає більше. А от різної балакучьої мерзоти, яка сидячі в тилу розповідає, що не там хтось воював, не так якось воював, не те поранення отримав, завелики гроші отрумуєш або ’чому у чистій формі’, в нас менше не стає. Поки не стає.

https://www.facebook.com/borislav.bereza/posts/pfb...
Teonaa• 24 января 2023
Ответ дляПандора
А хто саме подав?
Teonaa• 24 января 2023
Ответ для_MadonnA_
Про кого мова