Советчица Года• 24 января 2023
Зустрічаємось на вулиці і вона б´є мене сумкою.
Чогось мені тема навіяла мою ситуацію. Я навіть тему створювала тут багато років тому. Але не пам´ятаю що мені радили.
Кожного дня я йшла на роботу. Дорога вузька ( обійти не можна). І кожного дня йшла мені на зустріч дівчина. З сумкою великою. Реально чумодан. Вона ніколи навіть не намагалася якось розійтися і перла як той самий німецький леопард. І її сумка боляче мене діставала. Я спочатку намагалася уникнути зіткнення. Потім теж перла як танк. От такий гештальт.
А щоб ви зробили на моєму місці?