Точная копия плова• 24 января 2023
Що вам цікаве дарували на 8 березня на роботі
Всім привіт) дівчата, що вам запам’яталося, хочемо подарувати своїх жінок 8 березня, бюджет 400-600 гривень.
Точная копия плова
• 24 января 2023
Ответ дляБаба_Воля
Нам організували цілий стіл вкусняшок)
Було)
Тепер всі дома працюють, то маємо щось розіслати адресно))
Плету интриги• 24 января 2023
Може банально, але сертифікат в Єву був самим толковим, якщо чесно. Кожна піде і придбає собі, шо треба. Це краще ніж якась фігня, що піде в смітник одразу після відкриття.
+ можна якесь миле доповнення у вигляді квітів або солодощів, наприклад.
Всех в сад• 24 января 2023
Букет тюльпанів, бокал шампанського вранці ще на сходах від чоловіків, що чекають на ресепшн, після обіду святковий стіл в великій залі для переговорів. Це найкращі спогади
Онанимный пользыватель• 24 января 2023
Из ’цікавого’ бывший директор сестры дарил всем женщинам пластмассовые гвоздики на 8 марта
Точная копия плова
• 24 января 2023
Ответ дляKat_S
дарили -зонт, плед, электрочайник, все пригодилось))
мартини с рафаэлкой
Ну от)
Хочеться щоб пригодилося у використанні
Стекловыжималка• 24 января 2023
Обычно это наборы косметики, типа Ив Роше, сертификаты в Еву и еще куда-нибудь. В прошлом году это был сертификат на продукцию для дома. И конфеты, коньяк, шампанское, икра, подарочный чай, кофе в зернах.
спальное место• 24 января 2023
Ой, в прошлом году очень как то удивили и порадовали. Я как раз буквально с неделю, отсилы 2 начала работать, удалённо в другом городе - прислали новой почтой шоколадные тюльпаны. Запах стоял ммм, красивые и вкусные. Очень приятно было, так заморочились для удаленщицы
Железная тетя• 24 января 2023
Однажлы наши мужчины скинулись и подарили клетку с канарейками женской части коллектива. Чем они думали, хз. Эти канарейки постояли неделю в кабинете, потом кто-то из мужиков забрал их домой.
месяцкие• 24 января 2023
Із того що сподобалося - набір швейний для мандрівників (нитки, голки, ножиці)
Набір різноманітні чаї в пакетиках (асорті)
Дегустаційний набір кави
Асорті шоколаду
Мій улюблений подарунок на 8 березня знаєте який? Чоловік подарував - мультитул швейцарський.
Дегустаційний набір кави
Асорті шоколаду