НеВРотик• 25 января 2023

Вы готовы ждать мужа с войны годами?

Я все понимаю...но вот почти год и это не конец. Накрыло(((Жизнь на паузе у тех женщин,мужчины которых служат. Как жить?Какие у вас мысли?а вдруг это будет и правда долго😕Я не беру сейчас во внимание тех,у кого и так было не все гуд,и они уехали за границу,а мужчин оставили тут служить.
Lizzzzz• 25 января 2023
Девочки, имейте совесть, ваши мужья/папы прячутся дома только благодаря тому, что другие мужья и папы не прячутся дома, не надо сыпать соль на раны своими умными мужиками которые выехали или дома сидят

Ирина-bbd0• 25 января 2023
Ответ дляMarishanya
Він мені пообіцяв! Я вірю! Дачу треба до ладу довести, сина виростити! Молюсь і вірю, бо він в мене всі обіцянки виконував! Він обов´язково повернеться!
Буду вместе с Вами мысленно держать кулачки и ждать ! Ждать всех и каждого!!!!
L-i-s-a-92af• 25 января 2023
Ответ дляMarishanya
С 28 лютого не бачила, не цілувала, не обнімала. Скучаю, а дитина ще дужче. Аби живий і здоровий
Хай Бог береже вашого чоловіка і вашу сім´ю.
Ирина-bbd0• 25 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Чекатиму, скільки треба, чоловік говорить, що ще не один рік, так, то й так.
Головне, щоб вцілів і переміг. Поранення, ПТРС і навіть походеньки наліво не лякають, все переживемо.
Тримайтеся!
Девочки.кто-то читает литературу по птрс ? Можете мужчинам своим помогать даже по телефону. Там много всяких нюансов. Важных и им и вам легче будет
Всем сил!
Marishanya• 25 января 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Дякую!
Борисфенка• 25 января 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Тримайтеся!
Всем сил!
Дякую!
Літературу читаю, все так складно, безліч нюансів і майже відсутні спеціалісти.
На фронт на побачення чоловік їхати заборонив, окрім небезпеки, сказав, що потім воювати ще важче.
Ксения_ksen• 25 января 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Тримайтеся!
Всем сил!
Можна посилання?в мого контузія і птрс,на його очах вбили багатьох і друзів-побратимів,стільки похорон вже було(..не спить зовсім,а якщо на снодійних то кошмари постійні

Ирина-bbd0• 25 января 2023
Ответ дляКсения_ksen
К сожалению нет ссылок. Заходила в интернет и просто вбивала в поисковик разные формулировки с поиском птрс. Потом выбирала важное..
По крупицам.записывала.запоминала
По-хорошему военный психолог нужен.но когда они там..то только женщины родные по телефону или командиры.если навыки есть
Удачи Вам.пробуйте и держитесь и его держите!!!!!
natapri• 25 января 2023
Ответ дляSvetlana-7070
Так то воно так. Але треба думати в яких обговореннях це писати. Люди виснажені емоційно і фізично. Хочеться підтримки однодумців, а не історій яка вона молодець, що закрила. Бісять такі. Тригерять і так болить і без них
А у нас люди вообще не понимают, что можно с кумой обсудить, а что на форуме вывалить.
Ирина-bbd0• 25 января 2023
Ответ дляnatapri
Страшнее.если понимают и делают
Ирина-bbd0• 25 января 2023
Девочки и помните. ВЫ должны сохранить в адеквате себя! Для мужей.детей. вы всем сможете оказать помощь и поддержать .а потом и счастливо жить после их возвращения.если удержите морально себя!!!
Так что всем выше носики!!!! Взять себя в руки.верить.ждать .любить и помогать себе и любимым мужчинам!!!!
oksan1• 25 января 2023
1,5 роки чекала з АТО
автор Forever_young • 25 января 2023
Ответ дляoksan1
1,5 роки чекала з АТО
Тогда был контракт или мобилизация?
oksan1• 25 января 2023
Ответ дляForever_young
Тогда был контракт или мобилизация?
Мобілізований. Прийшла повістка і пішов. Сказав ховатись не буду. Що я тоді пережила. За сьозами світу не бачила.
автор Forever_young • 25 января 2023
Ответ дляoksan1
А как получилось что его демобилизовали?
oksan1• 25 января 2023
Ответ дляForever_young
Не зрозуміла питання. Як повернувся, ви маєте на увазі?
автор Forever_young • 25 января 2023
Ответ дляoksan1
Так)
Advoco• 25 января 2023
Ответ дляКсения_ksen
Мій родич проходив психологічну. Реабілітацію десь у санаторії на ЗУ., теж контузія. Для цього треба направлення. Але де саме я нажаль не знаю.
Агафья• 25 января 2023
Мене більше лякає не очікування, а те, що війна зміняє людей. Родина живе окремо, дуже різним життям. Як потім знаходити порозуміння - не знаю. Звісно, воїни будуть змінені психологічно. Як знайти у собі сили, щоб зберегти стосунки, зберегти та підстасувати почуття до нас, змінених.

Роковуха2002• 25 января 2023
Ответ дляNataHromadska0808
Читаючи стільки історій зрад там .... Ні
З ким вони там зраджують?
Lydmila408• 25 января 2023
Нормальні жінки чекають з фронта..чекають воїнів з полону..
.
Ненормальні жінки чекають зєків з в´язниці.
Lydmila408• 25 января 2023
Ответ дляLizzzzz
Приклад для дітей..
Батько в підвалі сидить,що б повістку не дали.
Lydmila408• 25 января 2023
А що заважає чекати?
Свербить?
NataHromadska0808• 25 января 2023
Ответ дляРоковуха2002
З ким вони там зраджують?
Не знаю ( в кожній темі про відносини з військовим влазять всякі мудробаби і розповідають про це. Навіть коли просиш не писати
Борисфенка• 25 января 2023
Ответ дляNataHromadska0808
І що? Навіть якщо з кимсь на фронті переспить пару раз, чи й не трагедія. Де їх там ще знайти в окопах, тих жінок - окреме питання.
hairy• 25 января 2023
А какие есть варианты? Жду с 24 февраля и буду ждать сколько потребуется. Сложно. Страшно. Иногда очень накрывает. Особенно, когда погибают знакомые. После ранения стало еще страшнее.
Но они там не отдыхают. У каждого свой фронт. Мой - это его тыл.
NataHromadska0808• 25 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Для вас ні, для мене це не припустимо
Борисфенка• 25 января 2023
Ответ дляNataHromadska0808
Для вас ні, для мене це не припустимо
Коли до вас прийде розуміння, скільки років це триватиме, переглянете своє ставлення також. Треба бути реалістами.
NataHromadska0808• 25 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Знаєте, для мене краще одній. Я не мудробаба
Борисфенка• 25 января 2023
Ответ дляNataHromadska0808
Не краще, якщо ми говоримо про чоловіків, що воюють, під час війни.
Не треба корчити з себе ніжних мімоз там, де не треба.