НеВРотик• 25 января 2023
Вы готовы ждать мужа с войны годами?
Я все понимаю...но вот почти год и это не конец. Накрыло(((Жизнь на паузе у тех женщин,мужчины которых служат. Как жить?Какие у вас мысли?а вдруг это будет и правда долго😕Я не беру сейчас во внимание тех,у кого и так было не все гуд,и они уехали за границу,а мужчин оставили тут служить.
NataHromadska0808• 25 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Не краще, якщо ми говоримо про чоловіків, що воюють, під час війни.
Не треба корчити з себе ніжних мімоз там, де не треба.
Не потрібно виправдовувати блядство. А поряд зі мною буде той , для кого вірність не пустий звук. Ви можете терпіти що завгодно
Борисфенка• 25 января 2023
Ответ дляNataHromadska0808
Через 5 років?
NataHromadska0808• 25 января 2023
Ответ дляhairy
Ваш, наверное, не там?
Война это настолько хреновая штука, что у тех, кого она засосала - приоритеты очень меняются.
Насправді це дуже погано. Бо тільки трішки жінки почали вириватися з відносин, де їм зраджують, не люблять і ТД, як знову війна. І знову наші баби готові виправдати все, аби тільки був поряд.
Я так само як і всі молюся, щоб він повернувся живим і цілим. Але зради я не пробачу.
NataHromadska0808• 25 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Через 5 років?
Ну так якщо знайде з ким, то хай там і чекають. Не розумію, які претензії до мене
NataHromadska0808• 25 января 2023
Ответ дляМарія В
Де ви то читаєте?!
Людей вбивають,війна,а їй зради,пзд...

Тема про відносини
Борисфенка• 25 января 2023
Ответ дляNataHromadska0808
До вас ніяких, бо ваш чоловік не на фронті.
Теоретиком бути легше всього.
Ответ дляNataHromadska0808
Може саме зараз зовсім не є найліпший час, щоб відстоювати кордони у відносинах.
Звісно, у кожній родини та людини свої уявлення про ’правильні відносини’. Для когось зрада - допустима, для когось - ні.
Власне, я вирішила, що під час війни - підтримка попри усе. Під час війни ділити муді - не те, що потрібно.
NataHromadska0808• 25 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Теоретиком бути легше всього.
))) я так само можу сказати що й ваш не там
NataHromadska0808• 25 января 2023
Ответ дляАгафья
Я готова на будь яку підтримку, готова віддати все і більше. Поступлюся багатьма принципами. Але зраду не пробачу
Борисфенка• 25 января 2023
Ответ дляNataHromadska0808
Тоді ви живете з закритими очима, це також варіант.
В казку про два тижні також вірите?
NataHromadska0808• 25 января 2023
Ответ дляБорисфенка
В казку про два тижні також вірите?
А чому ви до мене причепилися? Ви пробачите- маєте повне право. Я ні- також маю повне право.
Я взагалі не розумію навіщо ви мені щось доказуєте. Для вас зради норм. Для мене ні. І це, блін, нормально, що різні люди мають різні принципи.
NataHromadska0808• 25 января 2023
Ответ дляАгафья
Це цілком Ваше рішення.
Мені шкода чоловікові полоскати мізки підозрами, ревнощами тощо.
Моє відношення до зрад чоловік знає.
Так я теж нічого не говорю, не звинувачую . Нічого. Просто більше не чекаю
Борисфенка• 25 января 2023
Ответ дляNataHromadska0808
Та це ви обурилися. На фоні думок про те, що чоловік може повернутися через чимало років без ніг чи половини черепа зрада - це просто остання проблема, яка зараз хвилює, чесне слово
NataHromadska0808• 25 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Не маніпулюйте
Борисфенка• 25 января 2023
Ответ дляNataHromadska0808
Не маніпулюйте
Бачив бог, я не хотіла це писати, але такі реалії.
NataHromadska0808• 25 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Не брешіть. Хотіли
Борисфенка• 25 января 2023
Ответ дляNataHromadska0808
Не брешіть. Хотіли
Ага, просто мріяла вас налякати, бідних ідеалісток.
Все, тема закрита, сказаного достатньо.
Ответ дляNataHromadska0808
Ви ото як перший раз в перший клас, це ж Борисфенка, як причепиться-не відмахаєтесь)))
Борисфенка• 25 января 2023
Ответ длязавитушка
Так ви також теоретик, бо вам ще не зрадили. От якшо заведе собі ваш польову дружину, тоді вас і послухаємо. А до того розмова ні про що.
Польових дружин там негусто, а разові забіги в гречку через 3-5 років війни стануть буденністю. На жаль.
Але це насправді неважливо, аби повернувся хоч колись.
NataHromadska0808• 25 января 2023
Ответ длязавитушка
Та я пізно зрозуміла))) ти її за двері, а вона в вікно ’ а я не договорила’