Фенте Фря• 25 января 2023
Чому тут так виправдовують зради?
От чесно , я не розумію. Ні, я не живу в світі рожевих поні. Але як можна жити, любити , планувати щось з людиною, яка зраджує?
Ой, тільки не потрібно про війну. Це ж не лише в цьому році так. Тут постійно вилазять деякі особи і несуть свою " мудрість" в світ. При цьому її агресивно нав´язуючи.
Я без анонімів, мені не соромно це писати. Вам дам можливість під анонімом розповісти як офігенно жити з рогами
постою_послушаю• 25 января 2023
Где Вы такое увидели? Здесь наоборот смеются над женской ’мудростью’, которая все прощает, главное, что в итоге он пришел домой. И эта тенденция очень радует.
Ответ дляпостою_послушаю
Вы аноним забыли снять
Соррі. Випадково)
Фенте Фря
• 25 января 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Я не лише за війну. Це було і до
Брюнетка в Мармеладе• 25 января 2023
Потому что что это пишут либо те, кто продался за обменный фонд, либо обиженные, которые так и не смогли это простить, побороть и встретить норм мужчину. С меня тоже смеялись, что таких не бывает. Бывает. А вчера про Алана Рикмана читала, вот еще одно подтверждение не из личного опыта😄 прям, восторгалась.
СиренаФеоктистовна• 25 января 2023
Да, к сожалению у когда читаю темы про измены ощущения что вокруг какие-то грязные животные и в процентном соотношении больше изменяющих чем нормальных
Ответ дляпостою_послушаю
Вы аноним забыли снять
Ставила щоб можна було відповідати анонімно. А воно чомусь автоматично і мої анонімно
Брюнетка в Мармеладе• 25 января 2023
Еле хочу вам рассказать. Одна знакомая была свято уверена, что норм мужчин нет, при этом она занималась эскортом. Вы поняли) каждому свое🤷♀️
Анонимарик• 25 января 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Теж думаю що оправдовують це ліниві шийкосядки які самі чпокаються на право- ліво
постою_послушаю• 25 января 2023
Ответ дляФенте Фря
Я не лише за війну. Це було і до
А я не про войну. Я вообще про то, что такие мудрые женщины себя чувствуют победительницами когда муж где бы не гулял, но к жене возвращаются. Во времена моей молодости это был основной посыл в воспитании будущих жен. И еще статейки про то, что если муж изменяет, то надо не показывать виду, а просто окружить его вниманием, похудеть, сменить стрижку и стать лучше, чем соперница.
Сейчас это уходит уже, и именно на Советчице я эту тенденцию заметила
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Звісно бувають. Те, що комусь такі не попалися- це не означає, що їх таких немає. Просто, не приємно, що є жінки, які виправдовують зради. Ще й нав´язують, що тільки так і по іншому не буває
Фенте Фря
• 25 января 2023
Ответ дляСиренаФеоктистовна
О даааа. Чоловіків за якихось тварин мають, які тільки одним місцем думають.
Тому то й складається таке враження, бо тут 80-90 % пишуть що це норма.
Але це не нррма.
Ответ дляпостою_послушаю
Можливо, не так зрозуміла вас.
Тоже мені, перемога. Саме так же й пишуть. ’ Ну і що що гуляє. А ночувати то до жінки приходить’
Так, радує, що поступово ми відходили нарешті від цієї дурної, не прважаючої жінку, науки. Але, знову війна ( і знову буде більше тих, хто виправдовує. Бо хороші чоловіки гинуть (((((
Ответ длянеДоЖиру
Тут виправдовують лише жіночі зради.
Ні. ’ Але ж повертається до жінки’ я саме тут прочитала
постою_послушаю• 25 января 2023
Ответ дляФенте Фря
Але це не нррма.
Сделайте опрос, не будет там 80%.
А вообще Вы некрасиво начали-’дам вам можливість розповісти, как офігенно жити с рогами’
Фенте Фря
• 25 января 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Сделайте опрос, не будет там 80%.
Та мене в сусідній темі вибісили деякі ...
Згодна, не гарно
Фенте Фря
• 25 января 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Сделайте опрос, не будет там 80%.
Я думаю що буде. Особливо зараз.
Жена_КотораяСтена• 25 января 2023
Разные ситуации бывают, кому то пофиг, Любовь прошла, недвижимость осталась, неохота делить, сопернице все достанется, да и женщины по разному выходят замуж, не все по любви, от того и не больно, только эго задевает. Но все, ради детей))Сидела как то на псих.форуме. Так там такой перекос, если мужчина изменил то все подлец, сволочь и т.д., а если женщина запуталась -бедняжечка, а читаешь между строк, вышла замуж на определенном строке, первый загул простила благородно, у мужа пошла карьера в киеве, второй ребенок, опять загул, помогите!!! Я же так старалась сохранить семью!!! Или одна писала, что уже больше года не спит с мужем, и нашла в инстаграме любовницу, и как то этот профиль показала мужу типа чей то левый , и садистически смотрела как его перекосила, потом еще рассуждала что это ему подсыпать, чтобы потенцию убить..
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Я таке не розумію. Не любите - розійдіться. Життя одне і жити його з по суті чужою людиною не варто. Зрада для мене це те, де чорне і біле, не буває сірого.
Жена_КотораяСтена• 25 января 2023
Ответ дляNataHromadska0808
Ценности у все разные, есть кто за деньги женится или замуж выходит, так что им до тех загулов. Кто то больше в партнерских отношениях , а не романтических, да и в зрелом возрасте уже не хочется семью рушить, кто то любит и прощает, плохо ему без человека, пусть и не верного. Бывает страсть ❤️🔥 а человек норм, семье перетерпела и забыла. Вы очень юная, видимо. Жизнь забавная штука, и полна полутонов 😉
неДоЖиру• 25 января 2023
Ответ дляNataHromadska0808
Та ладно! Ледь що не так з чоловіком - ’Заведите любовника! А липше - трьох!’
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Ой як я люблю оце , якщо проти зрад то ’ юная’. Не потрібно низьку самооцінку виправдовувати ’ мудрістю’
За комплімент дякую
Жена_КотораяСтена• 25 января 2023
Ответ дляNataHromadska0808
За комплімент дякую
Так я и не оправдываю, и не всегда низкая самооценка=прощение предательства, иногда, банальный расчет, и другие модели отношений, которые для вас неприемлемы, не для всех любовь и верность -ценности
Я б такое не носила, но продаю• 25 января 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Угу, всі рецепти класичні - нова білизна, романтична вечеря, глибоке горло і посмішка поширше.
І пластинка - всі зраджують, всі-всі.
Але багато тутешніх жінок мають чоловіків за банкомат, тому зрада - то все дурнувата коханка винувата, надавати їй куркою по морді.
А жіноча зрада то окрема тут тема - це тут завжди під крики - ура!! молодець!! давай ще одного коханця!
І пластинка - всі зраджують, всі-всі.
ТыЧиНеТЫ• 25 января 2023
Здесь часто читаю, как отомстить лббовнице...мол муж такой суперовый, его хотят все бабы, знают, что женат ведь, но шампурятся сами на его член, он же не виноват, что он такой сексапильный, жена на страже, отбивает всех, мстит, а как же отдать такого, ага, счаз, дети любят папку
Фенте Фря
• 25 января 2023
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Чого тільки історія про мерзлу курку варта. )
годовасик• 25 января 2023
Зрада це не норма. Якщо пройшла любов, повага, втратилась цінність, вихід - розлучення та побудова нових стосунків. Зазвичай, у зрадників - психологічні проблеми, дитячі травми, а саме травмоване та знецінене власне Я, его. Ніхто не стверджує що любов і бажання бути з людиною живе вічно, ні. Але у когось це дійсно так. Проте якщо ні, знайти у собі сили, завершити стосунки перед тим як розпочинати нові - можуть лише сильні особистості. Слабким страшно, а страх - це бажання втекти, а не вирішити проблеми.
Інше питання, чому ж пробачають. Пробачають не мудрі а слабкі, ліниві, невпевнені в собі, з багажом психологічних проблем, неврозів та наративів нав´язаних суспільством, батьками. На жаль, наші жінки в більшості такі, я багато про це думаю останнім часом, і мені дійсно жаль, що дівчаток продовжують виховувати й далі з такими установками.
Це навіть я не зачіпаю фінансовий аспект, адже вважаю що це дно жити зі зрадником та пробачати інших баб, бо ти не в змозі елементарно прогодувати себе та дітей.
Пс
Часто думаю про родича, який був n кількість одружений та мав десятки коханок, помер від зупинки серця (скоріш за все приймав віагру, знайшли голим, коханка втекла). Донька не спілкувалася з ним, а зараз навіть могила не прибрана, немає кому й свічку за упокій поставити. Сенс? Прожити життя як тварина без цінностей...
Кілька жінок з оточення отримали онколонію як результат постійного стресу та тривог через зради чоловіків. Сенс?
Зовсім нещодавно тато потрапив з інсультом у лікарню. Сусіди по палаті чоловіки різного віку, були й молоді. Здогадайтесь хто виносив їхнє гівно? дружини.
Деякі лежали самі. Знову ж прожити життя так, що в тебе немає близької та вірної людини поруч, з якою не страшно жити в такі буремні часи. Сенс?
Пс