Ну что, и снова здрасьте?)))
Sokol_v_tapkah• 26 января 2023
Ответ дляVasilek-7076
А я під час обстрілу не можу купатись, раптом прильот-а я гола))
В ванной больше шансов выжить
Vasilek-7076• 26 января 2023
Ответ дляnoree
Це мене теж трохи лякає, але залишитись без води некупаною ще більше😆
Ответ дляAllbina
я бросала один раз, с мужем силели на балконе курили, разговаривали и пришли к тому, что пора ребеночка. Я затущила пол сигареты и даже ни разу не потянуло. Но после ГВ опять начала через 2,5 года
много чего не хватает в организме, вот и тянется рука опять. Сама лет 20 бросала-начинала.
Я еще начала снова магний пить, селен, витамины гр.В. Да и просто денег стало жалко.
LusyaVerusya• 26 января 2023
Ответ дляНічна
Видимо, прилёт, раз оба берега слышали. Край правого - аж стены завибрировали.
Пох дуже гучно, вікна затряслися. І так само чутно на правому, знайомі пишуть. Одночасно.
Ответ дляsobacura
То так кожен раз, і в садочку і в школі. То вони постійно додому всі хочуть? В сховищі ж безпечніше.
В сховищі треба дітьми займатися(чайочок, печиво, ігри, історії, конкурси)
Коли восени в дит. технічній творчості чоловіку запропонували вести заняття, то попередили що бери дві групи до Н року буде ходити з двох груп ну 5-6 дітей, не перетрудишся, а пів.ставки тобі, нам аби гурток зберегти(викладачі зазищають з перших днів добровольуями), щоб не закрили, в результаті укомплектовано 4 групи бажаючих і ще зараз записуються, деякі хлопчики по пів дня проводять в гуртку, тому вони записані в дві/три групи , щоб перевіряючий не задавав зайвих питань, чому дитина є, а в групі немає. Загалом гурток виручив, закрив всі питання по відвідуванності для цього закладу позашкільної освіти,
Nata.t.1970• 26 января 2023
Ответ дляMozarella
Раз видео с дымом есть, значит прилет🙁
Никто прилет не подтвердил
Sokol_v_tapkah• 26 января 2023
Ответ дляMozarella
А я уже одеваюсь и иду, ну их в пень у собаки режим. Снежок пошел, быстро сбегаем
Владельцы собак самые отбитые) даже в марте, когда все боялись, они выгуливали собак
black-opium• 26 января 2023
Ответ дляanabelia
Де є? Ще не бачила в ТГ. Правий чи лівий?
Киев инфо
Там только небо и чёрный дым (
mmi583@mail.ru• 26 января 2023
Ответ дляРойЛеля
С Ичня на Київ С300 або С400
Київ та Київська в УКРИТТЯ!
ВЕЛИКА ШВИДКІСТЬ
ППО НЕ ЗІБ´Є
Київ та Київська в УКРИТТЯ!
ВЕЛИКА ШВИДКІСТЬ
ППО НЕ ЗІБ´Є
Звідки це?