irina _d• 25 января 2023

Хвилювалочки, привет!

Ну что, и снова здрасьте?)))
Sokol_v_tapkah• 26 января 2023
Ответ дляirina _d
И левый
Да, и левый. Надеюсь ппо. Когда-то было такое, что херакнуло пипец как, в результате ппо. Просто рядом отработали

Сестры Гримм• 26 января 2023
Ответ дляblack-opium
Хоть бы пво
Щось не зрозуміло.
Vasilek-7076• 26 января 2023
Ответ дляirina _d
Фу, блин, обосраться можно с перепугу, совсем рядом где-то, сигналки сработали
В мене іноді відчуття, що тут на порадниці багато сусідів)))
Sokol_v_tapkah• 26 января 2023
Ответ дляMozarella
Пох?
Да
Alex_Kri• 26 января 2023
Ответ длявсе ники заняты
Я на пох и аж подпрыгнула
Севернее тоже сигнализации сработали
ok1904• 26 января 2023
Ответ дляНиколь1986
Мне бы там спокойней было, думаю
Там, так, а от коли виходжу на верх...охоплює паніка, не знаю чому, мені треба до психоаналітика пошукати причину в дитинстві
lilykas• 26 января 2023
На Трое было громко
noree• 26 января 2023
Лівий. Але мені здалося не пох. Ближче до мене. Туди, куди завжди.
nnata• 26 января 2023
Ответ дляНиколь1986
Та да, 2 раза
1 слыш левый

mirka-milka• 26 января 2023
Шось у нас бахнуло
Sokol_v_tapkah• 26 января 2023
Ответ дляAllbina
прочитала, что все ракеты сбили, думала быстренько покурю, так гахнуло что чигналки сработали на некоторых машинах, накурилась...
Я бы с перепугу проглотила ту сигарету
Сестры Гримм• 26 января 2023
Ответ дляsilma
На правом было громко
Так.
Мариша_84• 26 января 2023
Поділ. Чутно піпець як було...
Нічна• 26 января 2023
Видимо, прилёт, раз оба берега слышали. Край правого - аж стены завибрировали.
Mozarella• 26 января 2023
Ответ длявсе ники заняты
Я на пох и аж подпрыгнула
Я так и поняла, а то на правом тихо, значит у вас там что то сбили ( надеемся)
Allbina• 26 января 2023
Ответ дляSokol_v_tapkah
Я бы с перепугу проглотила ту сигарету
ну, почти так и было)
Tanusha 78• 26 января 2023
Левый, очень громко
ЗайкаСвоя• 26 января 2023
Ответ дляAllbina
повод бросить...
я в том году сигареты типа бросила
black-opium• 26 января 2023
Пишут прилёт есть (
Может неправда

Сестры Гримм• 26 января 2023
Ответ дляlilykas
На Трое было громко
Таке враження що всюди було гучно.
ЗайкаСвоя• 26 января 2023
Ответ дляСестры Гримм
Щось не зрозуміло.
кмда только что про взрыв написало(
nnata• 26 января 2023
Не знаю, год войны, я, честно, дальность не очень различаю.. так, очччень относительно...
LudaSHS• 26 января 2023
Ответ дляOl-a
Інформація про зліт додаткових стратегічних бомбардувальників Ту-95мс не відповідає дійсності.
О 4-й ранку злетіла наявна авіаційна група кількістю до 7х одиниць, яка виконує бойове завдання, о 7-й були на пускових у районі Каспійської акваторії (Астрахансько-Донського регіону) і запустили ракети. Це все. Більше нічого.
@monitorwarr
Сподіваюсь, що все, але щось мало, як для масованого пуску( Можуть повторить, не марно ж с..и вночі розвідників пускали.
Не мало,
Нема ресурсу 80 ракет пулять вже.
Дрони вночі можуть бути, але теж - якщо партія пришла. Іоанці не роблять так багато на заводі, як зотілрсь би русні.
Сестры Гримм• 26 января 2023
Ответ дляНічна
Блін, тоді там щось масштабне
милана1• 26 января 2023
Ответ дляMozarella
Пох?
ПОХ,он вже скорі чи пожарки виють
Ирина 789• 26 января 2023
⚡️Мэр Киева Виталий Кличко подтвердил взрыв в городе и призвал оставаться в укрытиях.

Может ПВО?
автор irina _d • 26 января 2023
Ответ дляnoree
Может и не пох, но слвшно было так, вроде во дворе херакнуло
Mariya Prokhorova• 26 января 2023
Ответ дляSokol_v_tapkah
ППО
Mozarella• 26 января 2023
Ответ длямилана1
ПОХ,он вже скорі чи пожарки виють
Жуть
Может это где то на трое что слышали обе стороны?
Я в области но когда именно правый ( центр) мне слышно. А в этот раз тишина
ok1904• 26 января 2023
Ответ дляsobacura
От я не розумію цього, коли масована ракетна атака, просять розібрати дітей із спеціально обладнаного сховища додому, де нема ніуя! Навіщо?
Не просять, лиш прлпонують, в гуртку, що веде чоловік саме так, він з дітьми знаходиться у сховищі, розаажає їх, поки не відмінять тривогу, хто хоче з батьків, той дітей забирає.