irina _d• 25 января 2023

Хвилювалочки, привет!

Ну что, и снова здрасьте?)))
Kvitkaliliia• 26 января 2023
Ответ дляСестры Гримм
Дякую! (Щоб в них мотори погоріли)
Ага, в повітрі

Natkash• 26 января 2023
Ответ дляToPa07
А ми на дивані. Вже місяць як він у нас живе, освоївся, прийшов, влігся і мурчить
Як же я люблю котів такої ідеальної форми! У мене худий, як велосипед, добре, що довгошерстий, не так помітно.
Сестры Гримм• 26 января 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
У мене поки що все мовчить. Про Голосіївський вже було
було:( Кляті тварюки.
nnata• 26 января 2023
Ответ дляСестры Гримм
Дівчата хто слідкує, що там з ракетами, все чи ще будуть хвилі?
Наче усьо
Rosa Blanca• 26 января 2023
Ответ дляIanxMickey
Вы проснулись? МиГи постоянно с Белорашки взлетают, но еще никогда, тьфу-тьфу-тьфу, они не пускали ракеты. Откуда у Вас информация, что в этот раз пустили? Нет такой информации, Вы ИПСО разгоняете. Так понятно?
Знаєте нормальна реакція людини в такий момент, це висловити сподівання, що все буде добре. Але ні, для вас, напевне, написати модну абревіатуру, щоб стравити. Було написано мною про зліт міг, а не про запуск ракет і про те, що зліт не тренувальний. Зараз, в цей момент масований обстріл, не тренувальний, бо бляха війна-так зрозуміло? Сподіваюсь, всі бажаючі вже знайшли крайнього...
olya8385• 26 января 2023
Ответ дляnnata
Ой я только 1, но большую, но чувствую пойду ща за 2й...
І я вже дивлюся що одної замало
Mozarella• 26 января 2023
надеюсь в 12 отбой будет
и дадут свет, а кому надо и воду еще
Mariya Prokhorova• 26 января 2023
Ответ дляAllbina
я себе осенью успокоительное завела, всем рекомендую, помогет держать нервы в коробочке и не с кем не грызться. Греет, стресс снимает, сказка)))
Вот в коридоре с ней сидим)
Вчора була у дочки , на вулиці такий самий гуляє , якась паскуда викинула (
Сестры Гримм• 26 января 2023
Ответ дляnnata
Наче усьо
Урааааа! Бо в мене планів - як у Наполеона.

mmi583@mail.ru• 26 января 2023
Ответ дляромашина
А в нас ´цветомаскировка´ та й пофіг на всі тривоги
Ели-пали, оце лафа. Аж захотілось котом стати.
Леди на мопеде• 26 января 2023
Ответ дляZelenkа
Що мій кіт робить у вас на дивані?
Наша тоже из этой серии
Николь1986• 26 января 2023
Ответ дляСестры Гримм
И у меня
oksanav• 26 января 2023
Ответ дляsobacura
Все нормально ) я не з лякливих, рухаємось далі. То мені одна намагалась втерти, що раз таке сталось то пора зі свічками закруглятись, краще дрова купити на фронт.
Ото вона дурна! Не звертайте уваги, все ви правильно робите і велика молодець!
Sokol_v_tapkah• 26 января 2023
Пусть уже садятся те бляхольоты
ИринаКа• 26 января 2023
Треба всім разом побажати міцного здоров´я чоловікам, що працюють на сміттєвозах) скільки негарних слів їм подумки ми посилаємо, от як я зараз
il-mari• 26 января 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Наче все. Просто в драників Мить літають
до речі про драників, зараз по телеку розповідав голова, в Мелітополі замітили місцеві драників, з якимись шевронами вітебська, ось і не підуть у війну, підуть , курви..
8Amidala8• 26 января 2023
Ответ дляSokol_v_tapkah
Пусть уже садятся те бляхольоты
Краще хай падають
Mariya Prokhorova• 26 января 2023
Ответ дляKusalochka
Дома в Киеве. Солома
Різний психотип у людей , а моя знайома з Соломи божеволює під час тривог , зараз в укриття пішла
Kusalochka• 26 января 2023
Ответ дляMozarella
А у меня не котик, но тоже успокаивает меня уже 10й год

Sokol_v_tapkah• 26 января 2023
Ответ для8Amidala8
Краще хай падають
Тоже верно
автор irina _d • 26 января 2023
Блин, задолбала меня реклама Метро на всю страницу второй день, что за нафик?(
Что это за хрень на советчице?
ksunuyabelaya• 26 января 2023
Спробую загрузити ще
Світла нема
Інет (
Це шедевр
Із папье маше
Та інших підручних матеріалів
Sokol_v_tapkah• 26 января 2023
Ответ дляirina _d
Что это за хрень на советчице?
У меня уже давно выскакивает такая реклама. Метро, найк, еще что-то вроде
nnata• 26 января 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Ну я в начале тревоги если ракеты -сразу мысль, б..я надо было выезжать, но потом попускает.
На тревогу взлетов самолетов - не реагирую вообше .
Rosa Blanca• 26 января 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Во! Я взагалі як хвилювАлочку уявляю: заходиш, вітаєшся, ставиш мітлу в куточку, і спілкуєшся. Весь негатив- лише на адресу русні
У мене на цей раз лише нерви піднялись...
Kusalochka• 26 января 2023
Ответ дляksunuyabelaya
Спробую загрузити ще
Світла нема
Інет (
Це шедевр
Із папье маше
Та інших підручних матеріалів
Супер
Sokol_v_tapkah• 26 января 2023
Ответ дляksunuyabelaya
Спробую загрузити ще
Світла нема
Інет (
Це шедевр
Із папье маше
Та інших підручних матеріалів
Очень красиво
Nata.t.1970• 26 января 2023
Ответ дляirina _d
Что это за хрень на советчице?
У меня тоже
Каждую минуту на крестик нажимаю
Zelenkа• 26 января 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Наша тоже из этой серии
Атака клонів!

Чекаю тривогу відбій і в Новус за матіасом, по 120 грн кіло)
Mozarella• 26 января 2023
Ответ дляirina _d
Что это за хрень на советчице?
а у меня 2- найк и метро
день 3й уже но только в телефоне