к.Буланова• 25 января 2023

У нашего Зеленского сегодня день рождения!

Я рада что он наш президент, на данный момент он лучший из тех кто был🇺🇦
Стекловыжималка• 25 января 2023
Ответ дляТрусы с капюшоном
Який у вас багатий досвід. В як чудово, що ви своїм досвідом ділитися з іншими.
А я совок застала в усій красі ’глубоко застоя’. Так шо да, досвід. Оцю стилістику про ’абажаємого геніального генеалісімуса-начальніка-как жи ми без нього б жили’ чую з першої ноти.

Кусачая Я• 25 января 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Мне нравится (на данном этапе) наш Президент, но поклоняться власть имущим свободомыслящий человек не должен!
Ахаха де ви тут поклони побачили? Дивне якесь сприйняття. Для мене дане словосполучення означає виявлення поваги, і аж ніяк не поклоніння і тим більше жертвоприношення
Oasis in the Desert• 25 января 2023
Ответ дляКусачая Я
Вибачте, будь ласка. Не так зрозуміла.
Кусачая Я• 25 января 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Поваги варта кожна людина, ( ворогів не маю на увазі) не тільки Зєля. Дякую за пораду Вам, і в свою чергу насмілюся Вам порадити, теж замислитися, чому оцей страшний образ пороха і яника вас до сих пір переслідує, не Зєля вам його вклав голову? Де той порох а яник так тим більше, а ви все на них рефлексуєте. Чому протиставляєте Зеленському Порошенка, а не Дуду, чи Макрона?!
Щодо поваги до кожної людини, ось тут не згодна. Ми всі скоріше нейтрально ставимось до оточуючих, а от справді поважаємо лише тих хто цього заслужив якимись видатними здібностями чи діями і т.д.
Щодо переслідування ахаха ні, ніхто мене не переслідує, це чіткі приклади реальності яка вже була, і там пишатись майже нема чим. Вони ганьбили Україну і то є правда. Зєля поки не зробив нічого такого аби зганьбити, може я про щось не знаю, але прошу врахувати той факт що він далекий від політики був до виборів і займався геть в іншій сфері, а зараз гідно тримає удар, при чому так тримає, що оті порохи-яники зі всім своїм багаторічним досвідом у політиці в теперішній ситуації не вивезли б, я в цьому впевнена. І вдячна Всевишньому і народу України за те що підтримали Зєлю на шляху до президентства, оськіки аби там зараз був хтось інший...нам був би гаплик. Ви не згодні? От не згодні із тим що вони би нас здали? Аргументуйте. Бо оті фізіономії ніколи не викликали у мене довіри. Зєля президент народний, його всі знають. Я особисто виросла на Кварталі, і зараз його поведінка визиває повагу, Зєля молоток короче) от і я кажу де той порох і яник, аж слід простиг...а Зєля досі тут і тримає удар не дивлячись ні на що. Протиставляю тому що в Україні не було досі такого як Дуда чи Макрон. Зєля поки найкраще що у нас досі було і є) і те що у нього є якісь помилки, не треба акцентувати занадто на тому, бо не може Україна вилетіти із опи в якій була досі дякуючи попередникам як пробка із шампанського стараннями одного Зєлі і тим паче під час війни.
Меряю от единицы• 25 января 2023
Ответ дляКусачая Я
А когда Вы росли на Квартале, Вам действительно было смешно, когда Украину обзывали проституткой, Ющенка - сеньором-Голодомором, про Майдан и эбонитовые палочки?
Та_все_ок_будет• 25 января 2023
Ответ дляСоната любви
сотни тысячи людей, от младенцев до пенсионеров, празднуют сегодня день рождения.
предлагаю поздравить обычных людей с Днем Рождения.
наши обычные люди лучше всяких президентов заслуживают на поздравления в этот день.
Та_все_ок_будет• 25 января 2023
Ответ дляСкомуниздила
Це до речі так позорно ненавидіти Президента ще й зараз
позорно не памятати про шашликі і дороги,про знищених по його прямій вині людей і про машину,яку він дозволив вкрасти Тимошенку з гуманітарки США,щоб возити його жопу до адміністрації.Поки люди скидають по 100 гривень воїнам
Кусачая Я• 25 января 2023
Ответ дляМеряю от единицы
Ви на мої запитання не відповіли) Окрім того, якщо вам не подобається наш Президент, то ніхто вас не тримає ж...можете їхати хоч до Макрона, хоч до Дуди, і жити собі там, і робити що завгодно, якщо Зєля і його правління вам поперек горла. От справді...
Меряю от единицы• 25 января 2023
Ответ дляКусачая Я
А Вы мне задавали вопросы? Интересно где?
А на мой, вполне логичный, так и не ответили.

Кусачая Я• 25 января 2023
Ответ дляМеряю от единицы
Тоді перечитайте ще раз)
Меряю от единицы• 25 января 2023
Ответ дляКусачая Я
Тоді перечитайте ще раз)
А у меня со зрением все хорошо) Вашего вопроса, адресованного мне, так и не вижу.
Та_все_ок_будет• 25 января 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Лично я довольна тем, как Президент представляет Украину на внешнеполитической арене. 💙💛 Лично я такого не ожидала ..Ошибалась...
та да.
посол України в ПАРЕ вообще красавчик,а не петька порох старий.
і конкурси інтересні в нього,не те що ті дипломати в костюмах нудні.
Бакунець не порох
Oasis in the Desert• 25 января 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
та да.
Бакунець не порох
На кого рассчитано ваше сообщение?)))

Плюс Порошенко далеко не старый, а в самом расцвете сил! Особенно у политика...
Oasis in the Desert• 25 января 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Так це ж Порошенко не може ніяк змиритися з тим, що уже не президент.
Закінчиться війна, хай балотується повторно...
Та_все_ок_будет• 25 января 2023
Ответ дляOasis in the Desert
На кого рассчитано ваше сообщение?)))

ви написали що задоволені зовнішньою політикою президента, я вас підтримала,Бакунець - мужик агонь.
Голубая устрица• 25 января 2023
Не згодна,що він найкращий,а те,що на росії то ще гірше, якось так

До влади треба українських націоналістів,які не крадуть о тоді буде порядок із мовою і з усім іншим
Oasis in the Desert• 25 января 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Я задоволена саме Зеленським! Він наразі є ключовою фігурою у зовнішній політиці.

P.S. Не вдасться нікому посварити Зеленського із Залужним, не вдасться нашим зовнішнім чи внутрішнім ворогам дестабілізувати ситуацію в Україні 😉
Та_все_ок_будет• 25 января 2023
Ответ дляOasis in the Desert

І я задоволена.
Старих дипломатів на смітник,нові обличчя нової політики.
Не зрозуміло до чого Залужний,він в політику не збирається
Oasis in the Desert• 25 января 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
І я задоволена.
Я не в курсі, збирається чи ні.
Коли закінчиться війна нашою Перемогою, нехай балотується, хто забажає...

Кусачая Я• 25 января 2023
Ответ дляМеряю от единицы
Ну якщо не бачите, то пропоную закінчити на цьому дискусію. Не люблю, знаєте, розжовувати кожну деталь нєпонятлівим
Меряю от единицы• 25 января 2023
Ответ дляКусачая Я
Лучше признать, что ошиблись ответом либо не хотите отвечать на неудобный Вам вопрос. А не выдумывать всякую чушь)
Непонятливой в этой ситуации выглядите Вы. Взрослейте, желательно на более серьезных вещах, чем Квартал
Та_все_ок_будет• 25 января 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Я не в курсі, збирається чи ні.
А так до чого ви його приплели? Як річ була за зовнішню політику і хто від президента представляє їде Україну світу,такі яркі молоді не політики,це саме те,що нам потрібно
Oasis in the Desert• 25 января 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Не у віці ж справа, а в ефективності. Зараз, слава Богу, на міжнародній арені нас чують!💪
Кусачая Я• 25 января 2023
Ответ дляМеряю от единицы
Удалено администрацией...
Меряю от единицы• 25 января 2023
Ответ дляКусачая Я
Удалено администрацией...
Ви реально странная. Этот вопрос Вы адресовали не мне, а форумчанке с ником Единорог_помог. А если Вам смешно от того, что Украину обзывают проституткой, то смешного здесь для меня ничего нет, так как у меня совсем другие ценности.
Я горжусь своей страной, нашими защитниками и никому не прощу, когда её оскорбляют, при этом не забывая набивать себе карманы.
Повторюсь, взрослейте и учитесь апеллировать аргументами оппоненту.
Считаю наш диалог закончен
Кусачая Я• 25 января 2023
Ответ дляМеряю от единицы
Считаю наш диалог закончен
Неуважна це ще не значить дивна. Також я особисто не бачила того випуску про який ви говорите, і що ж там весь зал це почувши встав і пішов собі корчачи незадоволені обличчя і вимагаючи повернення коштів через таку дрібницю? Ви перебільшуєте, і занадто прискіпуєтесь. Аби до всих так, а не тільки до кварталу, адже у попередників набагато більші косяки були, аніж якісь жартики, то чому ж ви про це мовчите? І кармани там набивали далеко не власним трудом, а якраз крадіжками і злочинами. Тільки про це, звісно ж, ви не згадаєте) а от оскорблєнія...це да, це конєчно...
P.s. Діалог закінчується тоді, коли всі сказали що хотіли.
Анет2000• 25 января 2023
Зеленский 🤡 и место его в цирке.простых людей Украины жалко! Смертей много,мужчины наши гибнут за 95й квартал и интиресы Америки.Зеленский ,когда избирался,сказал что закончит войну на Донбассе за 4 дня,а в итоге война идёт на всей Украине.А мог 24 февраля просто подписать внеблоковый статус он же видел,что минские договоренности не работают! Поэтому этого человека поздравлять не с чем!!! Просрал Украину .. А вот интирессно в каком ресторане он со своими прихвостнями будет бухать ?! В тот момент ,когда ВСУ здыхают пачками и кладбища ростки,как гребы после дождя! Всем мира.
Слоник-тоник• 25 января 2023
Ответ дляАнет2000
Хоть я и не выражаю восторги по поводу Зеленского, но вы - точно рашисткий троль))) направление вслед за вашим кораблем знаете?)))
Идите со своим старым маразматическим убийцей разбирайтесь, а мы тут в Украине сами решим, что с нашими делать. Только без русни.
Анет2000• 25 января 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Да,да решалы нарешали..города разбомблены,работ нет,мобилизация за мобилизацией мужиков хватают на смерть,глаза откройте !!!! Поедьте на кладбище в Харькове,Львов и глятьте ,что там творится!!!! Пусть я буду троль,не троль,мне плевать ...людей жалко!
Анет2000• 25 января 2023
Говорить и доказывать таким упоратым ,как вы, не вижу смысла! Высказала только свое мнение! Наше ВСУ за свободу там жизни отдают!! За несколько слов на американском флаге.