Гидроусилитель руля• 25 января 2023

Мастхеви

Порадники та порадниці, які у вас мастхеви на весну? Що буде актульно із одягу та взуття? Я не можу ніяк вилізти із спортивного одягу. Хочеться чогось модного. Може ви вже придбали щось круте, поділіться. Дякую!
ТебеОноНадось• 25 января 2023
Клоги на лето

автор Гидроусилитель руля • 25 января 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Шляпа рыбака, меховой жилет, длинное легкое платье с рисунком рукава три четверти
А как эта шляпа выглядит? Больше на панамку похожа?
Ответ дляТебеОноНадось
Клоги на лето
А с чем носите?
ТебеОноНадось• 25 января 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Да. Мне меховая розовая нравится или бирюзовая, и на лето классно подходит эта модель из хлопка
ТебеОноНадось• 25 января 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
А с чем носите?
Абсолютно со всем. Шорты брюки платья...
Ответ дляТебеОноНадось
Здорово! У меня есть двусторонняя, с одной стороны плащевка черная, с другой стороны - бежевая шерсть. Летний вариант надо в список добавить! Спасибо
Ответ дляТебеОноНадось
Класс! Надо померять хотя бы.
ТебеОноНадось• 25 января 2023
И еще ботинки челси очень классными оказались. Красиво смотрятся и с юбками, и с брюками, и удобные, и изящные, как ни странно. Я в Харькове покупала то, что местная швейка изготовила. Ношу год, очень довольна.
Оскорбляю всячески• 25 января 2023
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
Мастхеви для мене це базові речі, які можна носити декілька сезонів.

Оскорбляю всячески• 25 января 2023
Для меня мастхев на весну - куртка, жилетка, джинсы, кроссовки, футболки и кофта. Все есть, поэтому ничего покупать не буду.
Ответ дляОскорбляю всячески
Спасибо, что поделились! А какая жилетка у вас? Смотрю, что много ответов с жилетками.
Куколка-мяуколка• 25 января 2023
Я спортивки на карго і худі з відкладним коміром замінила) модно і зручно, як в спортивках.
Карго спідниця і джинси.
Ще дістала з шафи плаття в рубчик, і нових пару прикупила. Навіть не чекала, що рубчик так швидко повернеться.
euhunter• 25 января 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Прикольна спідниця. Я у школі такого плана носила, але із сірого деніма. Тобто максі довжина актуальна зараз? Дуже люблю її
Так, це просто супергарячиі тренд на пряму максі спідницю з деніму, ще якщо денім такий сірувато-жовтий чи глиняний, як у Disel. Але ще не дійшов до магазинів
Ответ дляeuhunter
В мене були такі як на 2 фото! Де мої 15 років?!🥹
Ответ дляКуколка-мяуколка
Карго спідниця і джинси.
Обожнюю рубчик🥰Дякую за ідеї!
euhunter• 25 января 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
В мене в 12 були такого кольору крутецьки банани ;) чом би й ні?
Ответ дляeuhunter
Правда!🙃
Четырёхсторонний скотч• 25 января 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Обожнюю рубчик🥰Дякую за ідеї!
Так рубчик ніколи і не виходив з моди, це класика. Взагалі зараз в тренді трикотаж, особливо трикотажні костюми в´язані. Брюки карго, джинси мешкуваті, дикі платформи, які ми носили в 2005 напевно. Але мені таке вже не подобається, я це носила в свої 15-20 років. Також поняття трендів зараз дуже розширилося, це все що вам личить. Головне грамотне поєднання речей. Дуже рекомендую канал на ютубі Елены Галлант, вона мене завжди надихає.
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
В мене є пара костюмів трикотажних, я їх теж в спорт.записала. Хочеться чогось елегантішого. Буду шукати «свою» спідницю та костюм із жакетом. Дякую за пораду, сходжу подивлюсь🌻

Оскорбляю всячески• 25 января 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Такая
Ответ дляОскорбляю всячески
Такая
У не получается такие носить в Киеве, мне когда холодно, то я сразу в куртке, а когда потеплее, то в плаще или ветровке. А вот, когда жили в Европе, там многие так ходят большую часть весны и всю осень. Вы в Германии?