Вумна вутка• вчера в 18:33

Вже бачили відео де сина тцкшника діти заставили їсти гі…о

Положили лицем в нього.
В шоці, що далі буде, насилля яке породжує ще більше насилля
from Ukraine• вчера в 21:52
Ответ дляНічого вдягти
Та где я писала, что тех кто избивает и ворует НЕ надо ненавидеть?
Вопрос в том, что народ умело подвели к тому, что они все такие, хотя реально из 30+ т мобилизированных в месяц и половину никто не трогал.
Начинайте думать своей головой и опираться на личный опыт, а то так ещё пару майданов нам проведут.
ну герої ж, не менше
враховуючи безнаказанність тих, хто вбиває і калічить ще до відправки на фрот - не розказуйте про хороших тцкашників. рука руку миє.
Якби це не було стандартом - вже б демонстративно всіх вигнали б на нуль з відшкодуванням всіх коштів постраждалій сімї
аналогічно до постійних поборів. де демонстративне покарання?

Нічого вдягти• вчера в 21:56
Ответ дляfrom Ukraine
ну герої ж, не менше
Ну на 0 многих не могут отправить, они по влк не пригодны, так как свое уже там отбыли и по хорошему, вообще должны были получить инвалидность.
А так то уже все выше написала, пока не начнёте думать своё головой, то так и будете статистом.
from Ukraine• вчера в 21:58
Ответ дляНічого вдягти
думати своєю головою - це підтримувати ваше бачення?
ну не доросли ви ще до вожака, за яким підуть.
вчіться

а поки все залишається по-старому. тцкашники - позор нації. як колись служивці різних гулагів і освенцимів
Нічого вдягти• вчера в 22:02
Ответ дляfrom Ukraine
вчіться

Думать своей головой это не глупо повторять то, что вливают в уши.
Мне вожаком быть не надо, я уже старая и больная для этого.
Та не, в реальной жизни все не так печально, ну по крайней мере среди тех, кто воевал на передовой.
from Ukraine• вчера в 22:05
Ответ дляНічого вдягти
у кожного свій досвід. якщо ви таки думаєте головою, то повинні це розуміти. і ви ніяк не докажете про хороших тцкашників, в кого досвід спілкування з ними абсолютно інший. це вже геть відбитим треба бути, щоб повірити в добрих единорогів зі слів аноніма на форумі, коли власні очі бачили іншу безнаказанність
lilul990• вчера в 22:05
Ответ дляfrom Ukraine
вчіться

Ви жертва рос пропаганди
from Ukraine• вчера в 22:06
Ответ дляlilul990
Ви жертва рос пропаганди
а ви жертва зелеботів
lilul990• вчера в 22:06
Ответ дляfrom Ukraine
Ви хоть раз з тцк стикалися?
lilul990• вчера в 22:07
Ответ дляfrom Ukraine
а ви жертва зелеботів
Я знаю про тцк трохибільше від вас. У мене там як мінімум 5 списаних знайомих служать

from Ukraine• вчера в 22:07
Ответ дляlilul990
зрозуміло. питань нема
lilul990• вчера в 22:07
Ответ дляfrom Ukraine
зрозуміло. питань нема
Ви хоть раз з тцк стикалися чи просто переповідаєте з чужих слів?
Гореотума• вчера в 22:08
Ответ дляЗ бісиками
Ну дитина ні до чого, а тцкашнику так зробити- святе діло!!!!!
А если в ТЦК направили человека, списанного с фронта - тоже бы так сделали?
lilul990• вчера в 22:10
Ответ дляБез образів
Кто дает разрешение бить людей? Вы?
Почему все группы тецекунов действуют по одному скрипту?
Почему они такие законопослушные считают что выполнять такой приказ правильно?
Не всі б´ють людей, не всі люди чинять опір
lilul990• вчера в 22:11
Ответ дляДівчина заглядєніє
там нет обычных и там нет военных с фронта там пидарасы запроданцы и дети у них такие же будут
Є там люди з фронта. Особисто знаю 5 таких хто був на передовій
З бісиками• вчера в 22:13
Ответ дляГореотума
Ця людина теж буде хапати, бити ногами перехожих і запихуватий вдесятьох в бус, тоді не бачу різниці, з фронту чи ні?!
from Ukraine• вчера в 22:12
Ответ дляlilul990
а чужих слів і відео недостатньо?
недостатньо розуміння, що тцкашники можуть творити що завгодно і їм нічого за це не буде?
бо ні разу не було публічних покарань з повною конфіскацією і відправкою на нуль
безнаказанність. і в цьому проблема
Нульовий сантиметр• вчера в 22:13
Ответ длякураГАЛЯ
Родителей этого пацана? Да, на них необходимо завести уголовное дело, поддерживаю!
В чем вина ребенка? Он в чем виноват?
lilul990• вчера в 22:13
Ответ дляЗ бісиками
Напад на військового при виконанні це сурове порушення за яке в сша ви получите постріл, добре якшо не в голову
lilul990• вчера в 22:14
Ответ дляfrom Ukraine
а чужих слів і відео недостатньо?
безнаказанність. і в цьому проблема
Тобто ви ніколи особисто не стикалися ні з одним тцкашником

Не бачили прояви насилля з їх сторони

І судите тільки з роликів з інтернету і чужих слів...

Понятно

З бісиками• вчера в 22:14
Ответ дляlilul990
Ви така сама відбита як і людолови, що з вами розмовляти?!
Гореотума• вчера в 22:14
Ответ дляЗ бісиками
Прям пихають в бус звільнених або заброньованих? Чи тих, хто на п´ятий рік війни не оддуплився, що відбувається?
З бісиками• вчера в 22:16
Ответ дляГореотума
Чоловіки не можуть вийти з хати спокійно, де ми живемо, в що перетворилась країна, в концтабір????!!!!!!
Нічого вдягти• вчера в 22:16
Ответ дляfrom Ukraine
А где я что-то доказывала? Задавала вопросы, на которые никто так и не ответил, что очень показательно.
lilul990• вчера в 22:16
Ответ дляЗ бісиками
Я показувала одному американцю який служить у спецназі ролики з нападами на тцк

Він сказав шо ті всі люди в Америці вже давно би були пристрілені за напад на військового

Ви ж хочете жити як у правовій Америці?
Злюсь до кипіння• вчера в 22:16
Булінг не ок, заохочувати свою дитину до булінгу вважаю нижче своєї гідності, ніколи не буду вважати нормою принижувати дитину і знімати на відео. Хочеш карати - карай батька. Якщо ссиш, то науськуєш дитину на дитину. Але ти при цьому таке ж гівно, як тцькуни і не маєш права називатись людиною.
З бісиками• вчера в 22:17
Ответ дляlilul990

Ви ж хочете жити як у правовій Америці?
А що роблять гниди тцкашники, ви показали, хоч в одній країні так на війну відправляють????!!!!!
from Ukraine• вчера в 22:17
Ответ дляlilul990

Не бачили прояви насилля з їх сторони

Понятно
я бачила багато роликів про беззаконня і агресію тцкашників. і вбивста свої співвітчизників
але ні разу не бачила навіть показушного покарання
а ті, хто від тцкашників постраждав, вже навряд чи вам пожаліються.
lilul990• вчера в 22:18
Ответ дляЗ бісиками
Шо роблять вони до нападу і опору чи після?
Нічого вдягти• вчера в 22:18
Ответ дляfrom Ukraine
а чужих слів і відео недостатньо?
безнаказанність. і в цьому проблема
Конфискация возможна при преступлении связанном с выгодой. Да как это отправят на 0, если он ’обмеженый’?
lilul990• вчера в 22:19
Ответ дляfrom Ukraine
Ви самі за 4 роки бачили хоть один прояв насилля з боку тцк?