Бандитка Сью• 25 января 2023
Чи можна зараз записатися в садочок
Пішла в садочок сьогодні записати дитину - відповідь не беруть! Взагалі! Тільки дітей тих, чиї батько чи мати в зсу...Сказали, приходьте, коли відмінять воєнний стан в країні...
Хто-небудь в курсі, це правомірно зараз? Чи діставати через міський відділ? Може хто стикався з такою ситуацією найближчим часом - дайте поради.
Садок працює - дітки ходять кожного дня.
Дякую
Бандитка Сью
• 25 января 2023
Ответ дляСметчица
Автор,Ви про електронні черги не чули ?
Звичайно - заявок подано 0, ліміт - 0.
Перевірте мене, якщо помиляюся
Да Щас же• 25 января 2023
То звичайно йти в управління освіти. Бажано заява від ввс і письмова відповідь від них. Бо сказати можна що хочеш.
Бандитка Сью
• 25 января 2023
Ответ дляДа Щас же
Ясно - не хотілося б, звичайно, пригати через голову, як то кажуть, але якщо варіантів немає, прийдеться трусити відділ освіти.
Все як завжди, нажаль...
Заместитель автора• 25 января 2023
А їх і не беруть, немає місць в сховищах, і не у всіх садочках відкрили молодші групи. Хто перший встиг, того і діти ходять. Хоча наприклад я б не брала тих дітей чиї батьки вдома сидять.
Natali4ka83• 22 февраля 2023
Спробуйте потрапити до приватного садочка. Мої діти, наприклад, ходять до дошкілля Святої Софії у Львові: . Садочок має власне укриття, тому я за них не хвилююсь.