.Апельсинка.• 25 января 2023
В кого є родичі/знайомі росіяни, в кого закінчуються ВНЖ? Що вони планують далі робити?
Знайомій, яка проживає в Україні вже 7 років не продовжили посвідку на постійне проживання. Її можуть тепер депортувати? Боїться туди вертатися, якщо примусять. В неї чоловік військовий і проукраїнська позиція. Всі соц мережі в наших прапорах і т.д. Що можна зробити?( Її батьків українці, бабусі, дідусі також, чоловік само собою. Це може якось допомоги?
Ответ дляI-va
Так ото ж. Украина не приветствует двойное гражданство, но закрывает на него глаза.
Не так немного. Чтобы получить украинское гражданство, нужно выйти из другого/других.
Но уже имея гражданство Украины, человек может получить еще и гражданство в стране, которая второе гражданство не запрещает, для этого не обязательно выходить из украинского, хотя правильно бы выйти.
Ответ дляМамаБест
Для того потрібно в рашці відмовитися від рос горомадянсьва. А для того туди потрібно їхати. А вона боїться
+ потрібна довідка про відсутність судимості, а її можна отримати в посольстві, а посольства росії в Україні немає
Теж є знайомий, у якого дружина з російським паспортом, 8 років у шлюбі громадянство України було ’не на часі’. Тепер, що робити не знають. Намагаються нікуди особливо не виїзжати, щоб на перевірку документів не натрапляти зайвий раз
Ответ дляTakamaka
Людям было удобно жить в Украине с видом на жительство и не брать наше гражданство. А теперь и рады бы, так война. Хотя война с 14 года и уже можно было определиться.
Nathalie27• 25 января 2023
Ответ дляМамаБест
А в консульстві в іншій країні відмовитись не можна?
Nathalie27• 25 января 2023
У знайомої чоловік з російським паспортом. Громадянство України брати не хоче. Надіються на кінець війни, і що воно само якось вирішиться. З дому його не випускає, щоб не виникало проблем.
Ответ дляI-va
Тут не спорю. Я про то, что украинское гражданство получить нельзя, не выйдя из другого, в данном случае, рос.
Ответ дляTakamaka
А вот это зря. Ребята из ’Легиона Свободы’ русские по гражданству, которые воюют на нашей стороне, не смогут получить украинское гражданство, хотя они его достойны. Разве что в качестве исключения.